Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máte zájem o kvalitní české výrobky? Doporučujeme Vám tedy navštívit nový e-shop SUPERVEGET, kde naleznete širokou škálu koření, směsí a dochucovadel, na které běžně v obchodech nenatrefíte.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Tradiční české, bezlepkové koření je konečně k dostání

superveger
zdroj: oficiální zdroj superveger
aktualizováno 02.12.2013, 00:00 | 02.12.2013, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Máte zájem o kvalitní české výrobky? Doporučujeme Vám tedy navštívit nový e-shop SUPERVEGET, kde naleznete širokou škálu koření, směsí a dochucovadel, na které běžně v obchodech nenatrefíte.

Ne každé koření v obchodech je bezlepkové, příčinou je přimíchávání mouky, jako plnidla, s cílem výrobek zlevnit, bohužel tímto ztrácí na kvalitě. Výrobky SUPERVEGET vyrábí od roku 1991 ryze česká firma, která si dává záležet na výběru kvalitních surovin a na dodržování poctivé receptury, tudíž jsou tyto výrobky vhodné také pro osoby trpící celikakií, kteří jsou nuceni dodržovat bezlepkovou dietu.

superveget 2
(Foto: oficiální zdroj)


Při tvorbě receptur mysleli technologové zejména na příznivce zdravého životního stylu, těmto je doporučována produktová řada SUPERVEGET MIMI.


Mezi nejoblíbenější výrobky zákazníků patří SUPERVEGET NATURAL 200g, který se vyznačuje vysokou kvalitou použitých surovin, obsahem soli 58% (deklarováno na výrobcích) a vyváženou recepturou. Obvykle používané umělé zvýrazňovače chuti byly nahrazeny přírodním kvasnicovým extraktem, zároveň je výrobek obohacen řadou vitamínů (C, B1, B2, B3, B5, B6, B12, biotinem, kyselinou listovou a vitamínem E, jenž je důležitý při prevenci rakoviny a kardiovaskulárních chorob), minerálů a bylinek.

superveget 3
(Foto: oficiální zdroj)

Výrobek je ideální k ochucení polévek, omáček, všech masových a zeleninových pokrmů, těstovin, rýže a brambor.

Výrobek je díky svému složení vhodný také pro bezlepkovou dietu.

Navštivte e-shop ZDE.
 

 
6 hlasů
Vaše hodnocení