Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pálení a řezání při močení, bolesti v podbřišku a časté močení. Urolog radí, jak obtížím předejít.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Trápí vás opakované záněty močového měchýře?

Pragomed
zdroj: oficiální zdroj Pragomed
aktualizováno 21.09.2018, 13:33 | 17.09.2018, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Pálení a řezání při močení, bolesti v podbřišku a časté močení. Urolog radí, jak obtížím předejít.

Dobrý den pane doktore. Už cca 2 roky mám časté problémy. Zprvu časté močení a únava, pak bolest v podbřišku a pálení při močení. Potíže se často vrací, měla jsem za půl roku již 3x ATB. V části případů se mi počáteční příznaky povede "přepít", ale poslední dobou se to nedaří. Kamarádka mi kdysi poradila brusinky a manozu, také už to není, co dříve a příliš nezabírají. Teď však cítím že se to zas vrací a mám strach. Co by mi mohlo pomoct? Nechci pořád brát ATB.

Pragomed
(Foto: oficiální zdroj)


Tento a jemu podobné dotazy dostávají lékaři od svých pacientek velmi často. Jedná se o typické projevy zánětu močového měchýře, kdy nám naše tělo řekne, že je něco špatně. Obzvláště zatěžující je, pokud se zánět vrací a stává se tak chronickým. „Důležité je opakovanému zánětu předcházet a to znamená pečovat hlavně o sliznici močového měchýře,” říká MUDr. Jiří Musil, lékařský ředitel UroGyn.

Pragomed
(Foto: oficiální zdroj)


Dodává, že v případě chronického zánětu je sliznice měchýře narušená, ztrácí svůj hladký antibakteriální povrch a na jejím povrchu vznikají četné nerovnosti. Na těch se bakterie snadno uchytí, začnou se zde rychle množit a vzniká po čase další zánět. Nestačí proto řešit jen okamžitý problém pomocí samotných ATB.

Pragomed
(Foto: oficiální zdroj)


V UroGyn se proto zaměřují na podporu regenerace poškozené sliznice, a to především přírodními rostlinnými extrakty a vitaminy. „Máme velmi dobré zkušenosti s komplexními doplňky stravy, které obsahují např. zlatobýl, třapatku, vitaminy A,D,E, C, lactobacily, aj. Nejlépe pomáhají dlouhodobě udržovat normální stav močového měchýře,” říká urolog MUDr. Jiří Musil, UroGyn. 
Pragomed

Dotazy můžete psát do urologické poradny: poradna@urogyn.cz

0 hlasů
Vaše hodnocení