Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Adventní přání bychom měli dobře promyslet. Následující příběh je toho důkazem!

Vánoční přání, které usmířilo rozhádanou rodinu

Milka
zdroj: oficiální zdroj Milka
aktualizováno 15.12.2014, 00:00 | 15.12.2014, 00:00 | Komerční článek

Adventní přání bychom měli dobře promyslet. Následující příběh je toho důkazem!

Ještě před měsícem byste v okolí Pelhřimova jen těžko hledali rozhádanější famílii. Excesy rodiny Voráčkových a jejích četných příslušníků byly vyhlášené a daleko přesahovaly hranice regionu.

Do historie města se zapsala například třídenní nepřetržitá hádka, do níž se zapojila celá ulice Mírová, kde jedna větev Voráčkových bydlí. Legendární se stala také nejdelší korespondenční hádka na světě, která trvala po několik generací. Dopisy, které si během této hádky rodinní příslušníci mezi sebou rozeslali, už naplnily celý archiv a jsou předmětem zájmu historiků.

Milka
(Foto: oficiální zdroj)

Před čtrnácti dny však některým příslušníkům této povedené rodinky do e-mailu a přes Facebook přišlo vánoční Milka přání, které odeslal vzdálený bratranec ze středočeských Líbeznic. Vánoční přání, které začalo psát novou rodinnou historii.

Od té doby hrají v Mírové ulici jemné koledy, členové rodiny si vzájemně posílají malé dárky a pečou pro sebe navzájem cukroví. Kromě toho si mezi sebou dále rozesílají Milka přání, naučili se tolerovat vrtochy druhých a vrací se k sobě dokonce i tři nedávno rozvedená manželství, v nichž „Voráčkovci” figurovali. „Není to tak dlouho, co jsem je rozváděl, a milerád je zase znovu oddám,“ směje se svatební obřadník Rudolf Král.

Milka
(Foto: oficiální zdroj)

Článek je samozřejmě smyšlený. Ale pravdou zůstává, že Milka přání má magickou moc a dá se rozesílat e-mailem i po Facebooku. Troufněte si vytvořit jemné video a překvapit své blízké. Třeba vás také čeká překvapení!

 
5 hlasů
Vaše hodnocení