Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Stavíte si rodinný domek? O vybudování rodinného sídla v současnosti uvažuje spousta lidí.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Věnujte se okolí domova i vaší firmy

Seocentrum s.r.o.
zdroj: Thinkstockphotos Seocentrum s.r.o.
aktualizováno 26.09.2016, 00:00 | 26.09.2016, 00:00 | Tisková zpráva
Reklamní sdělení

Stavíte si rodinný domek? O vybudování rodinného sídla v současnosti uvažuje spousta lidí.

Ceny bytů v centru měst se totiž ocitají na stejné hladině, jako stavby domku se zahradou. A při rozhodování jestli bydlet v bytě ve městě nebo v domku na jeho okraji, se velká část lidí přiklání ke druhé variantě. Ovšem je pravda, že s domkem je spousta práce. Výsledný efekt ale stojí za to.

Dlažba, kterou vám budou závidět

Pokud budujete domek, určitě nezapomeňte na venkovní posezení. Jestliže zvolíte vhodný materiál, můžete ho využívat téměř celoročně s výjimkou kruté zimy. Z toho pohledu je ideální travertinová terasa. Travertin je přírodním materiálem, který nepodléhá módním trendům. Je „in“ dnes a žádaný bude i za rok či deset let. Uživatele na něm lákají hlavně velmi dobré vlastnosti:

• Nevsakuje tekutiny. Pokud ho jednorázově naimpregnujete, neabsorbuje vodu ani jiné tekutiny. Hodí se tedy nejenom na terasové dlažby, ale i jako obklad bazénů.
• Je lepším vodičem než dřevo nebo keramická dlažba, proto se hodí i do prostor s podlahovým topením. Vhodný je proto i do interiérů.
• Po impregnaci vyžaduje pouze minimální údržbu. Neusazuje se na něm prach nebo vodní kámen. Při jeho čištění vystačíte s čistou vodou nebo kapkou koncentrátu čisticího prostředku.

U travertinu je výhodou, že každý kámen je originál, proto budete mít terasu, jakou nikdo jiný nemá. V létě při vysokých teplotách příjemně chladí, proto se hodí na dlažbu venkovního posezení. Zároveň tento přírodní kámen nabízí velice příznivý poměr cena, design, životnost.

Užijte si grilování venku

V případě, že jste si vybudovali terasu, určitě na ní budete chtít v létě grilovat. Posezení s rodinou a přáteli nad grilovaným masíčkem je u nás velmi oblíbené a určitě si ho nenecháte ujít ani vy. Proto si na terasu instalujte zahradní krby na opékání. Určitě si pořiďte i příslušenství ke grilování jako například desky pro smažení bez tuku, dále zařízení pro úklid krbů a grilů jako dřevěné kartáče s mosaznými štětinami nebo dřevěné smetáčky se štětinami z mexického vlákna. Nezapomeňte na koše na uhlí nebo držáky na polínka. Stejně tak jsou velmi důležité i držáky na kuřata nebo na žebírka a brambory.

Ušetřete čas i peníze

V případě, že podnikáte a své výrobky skladujete, určitě vám nejde jenom o dokonalou podobu rodinného domu. Se stejnou pozorností se musíte soustředit i na vybavení vaší firmy. K dosažení optimální logistiky a skladování vám pomohou ocelové regály. Nejde přitom jenom o vhodnou konstrukci, regálový systém totiž přináší řadu výhod:

• Dosáhnete maximální výkon při manipulaci výrobky.
• Skladování se zpřehlední.
• Zvýší se rychlost manipulace s výrobky a tím se ušetří čas.
• Protože čas jsou peníze, promítne se efektivnější logistika a skladování i do hospodářských výsledků vaší firmy.

Zároveň dokážete maximálně využít plochu skladu a ušetřit prostor. Tím budete mít nižší náklady na skladovací plochy i na vytápění skladů.

O ochranu majetku jde především

Areál vaší firmy nebo zahrady musí chránit domovní vrata. Nedotknutelnost vašeho majetku, ať už jde o pozemek rodinného domku určený k relaxaci, nebo firemní prostory, je důležitá. Proto se vjezdová brána stává součástí oplocení. Existují jak brány na manuální, tak i na dálkové ovládání. Paleta bran je velmi široká od samonosných přes křídlové až po posuvné. Podstatné je vybrat takovou, která nejlépe splní vaše požadavky.

Úsporné a ekologické osvětlení

Kolem domu i firmy je třeba vybudovat komfortní veřejné osvětlení. Moderní technologie nabízí LED osvětlení, s nímž je možné dosáhnout významných úspor elektrické energie a také emisí CO2.
 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře