Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nenechte si ujít kosmetické novinky, které představí WORLD OF BEAUTY & SPA na přelomu února a března v Praze.

Víkend plný krásy: Kosmetický veletrh se blíží

WORLD OF BEAUTY & SPA - 2
zdroj: oficiální zdroj WORLD OF BEAUTY & SPA - 2
aktualizováno 29.01.2013, 15:40 | 29.01.2013, 15:34 | Komerční článek / doma.cz

Nenechte si ujít kosmetické novinky, které představí WORLD OF BEAUTY & SPA na přelomu února a března v Praze.

15. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2013 přivítá své návštěvníky v prvních březnových dnech (1.–2.3.2013) opět v moderních halách areálu PVA EXPO PRAHA – LETŇANY!

 

Tři stovky vystavovatelů a řada známých tváří z řad tvůrců módy, účesů, vizáže i omlazení, relaxace a zdravého životního stylu přichystalo množství novinek.

 

WORLD OF BEAUTY & SPA - 1
(Foto: oficiální zdroj)


Kromě vizážistických trendových vystoupení je pro milovníky módy připravena řada přehlídek letní módy a atraktivního spodního prádla. Zcela jistě zaujme osobitá přehlídka„TheColor game“ módního návrhář Luďka Kelnera i kreativní módní přehlídka spojená s účesovou show ve spolupráci top-kadeřnice Romany Topinkové a prestižní značky Desigual.

 

Jednou z dalších novinek bude zřízení improvizovaného relaxačního centra, kde se návštěvníci budou moci nechat hýčkat v rukách desítky odborníků - masérů a fyzioterapeutů z DexterAcademy. Vyzkouší rozličné druhy masáží, absolvovují krátký kurz základů masáže pro veřejnost (jak se zbavit stresů a pomoci bolavým zádům) a po relaxaci posedí při dobré kávě či čaji.

 

WORLD OF BEAUTY & SPA - 3
(Foto: oficiální zdroj)

 

WORLD OF BEAUTY & SPA - 4
(Foto: oficiální zdroj)

 

Stěžejní program veletrhu probíhá 1. a 2. března (v pátek a v sobotu) na hlavním podiu. Bude věnován především líčení trendů předních světových značek (EstéeLauder, Artdeco, Arabesque aj), řadě vizážistických a kadeřnickým show, módním přehlídkám a oborovým soutěžím. Za zmínku stojí například "Creative image team", což je týmová soutěž vizážista-kadeřník pořádaná top-vizážistou Pavlem Bauerem na téma „Thecolor game“, soutěž ve fotomakeupu pořádaná mistryní ČR a mezinárodní mistryní v make-upu Štěpánkou Podroužkovou na téma "Benátská noc", soutěž,věnovaná nejen kráse, ale především dobré fyzické kondicipod názvem Beauty& Fitness Cup.

 

Souběžně bude program probíhat na dalších třech podiích věnovaných mistrovstvím v nehtové tvorbě a zdobení nehtů, juniorských soutěžím v make-upu, kadeřnické soutěži, designerské soutěži ve špendlení, mezinárodní dětské soutěži a dalším. Třešničkou na dortu pro labužníky bude přehlídka finálové tvorby "Svatební dort roku". V několika saloncích bude probíhat další program - přednášky a workshopy věnované odborníkům i veřejnosti.

 

WORLD OF BEAUTY & SPA - 5
(Foto: oficiální zdroj)

 

Pořadatelé veletrhu se snaží návštěvníkům přinést především to, co nezískají v internetové nabídce a často ani v kamenných obchodech: kromě nejširšího výběru produktů živou inspiraci, „life“ ukázky trendů, možnost kontaktu s odborníky pro odpovědi na otázky i řešení problémů. Takovou inspirací mohou být nápady pro líčení, oblékání, formování postavy, péči o pleť, využití doplňků. Nové účesy nabídne na svém stánku v celodenní show studio Bomton, kadeřníci známých jmen jako Blanka Hašková, Honza Hlaváček, Martin Loužecký, Táňa Vélová i kreativní studenti Karlínského učiliště.

 

K dalším netradičním tématům bude patřit např. barevná typologie a líčení podle Feng-šuej, užití éterických olejů a jejich vliv na psychiku, užívání aromaterapie k prevenci zdraví, přírodní kosmetika a její využití. Asociace pracovníků v regeneraci připravila cyklus přednášek pro veřejnost tématicky zaměřený na děti a mládež – odborníci pohovoří a zodpoví dotazy o saunování, plavání, jídelníčku pro děti, řešení problémů s jejich pohybovým aparátem, účincíchwellness procedur a prevence pro děti a dospívající. Odborníci z podologie se budou věnovat zdravému vývoji dětských nožiček. Návštěvníci se mohou těšit na širokou nabídku výuky i rekvalifikačních kurzů z vystavovaných oborů. Nebudou samozřejmě chybět ani soutěže a losování o řadu hodnotných cen.

 

 

 

 

 

To hlavní, co se však by měl veletrh návštěvníkům přinést, je příjemně prožitý den plný pohody, relaxace a inspirativních zážitků.
Více na www.WorldOfBeauty.cz
Facebook:http://www.facebook.com/KosmetickyVeletrh
 

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře