Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Uklízení může celkem dobře posloužit i jako relaxace. Kolikrát za měsíc se však nacházíte ve stavu, kdy vás tahání vysavače nebo máchání mopem uklidní? Kolikrát za měsíc naopak nemáte na úklid ani pomyšlení? Dámy, máme pro vás chytré řešení.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Víme, jak uklidit a neztrácet přitom čas

irobot
zdroj: oficiální zdroj irobot
aktualizováno 20.05.2013, 15:46 | 20.05.2013, 15:36 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Uklízení může celkem dobře posloužit i jako relaxace. Kolikrát za měsíc se však nacházíte ve stavu, kdy vás tahání vysavače nebo máchání mopem uklidní? Kolikrát za měsíc naopak nemáte na úklid ani pomyšlení? Dámy, máme pro vás chytré řešení.

Aby vám následující řádky k něčemu byly, musíte zahodit předsudky a na chvíli zapomenout na to, co jste si možná přečetly někde v internetovém fóru nebo zaslechly v kadeřnictví. Jde o robotické pomocníky v domácnosti. Neplatí, že jsou na nic, nejsou ani hloupí a už vůbec nemají problémy s funkčností. Tedy někteří. Česko má za sebou první velkou vlnu nákupů robotických vysavačů a dalších pomocníků, která oddělila zrno od plev. Stalo se to v mnoha oborech předtím a stane se to i v mnoha oborech potom. Tak to na trhu chodí.
 

Bohužel v rámci procesu dělení levných šuntů od kvalitních produktů vznikla hlasitá skupinka naštvaných, jež nedokáže přijít robotickému vysavači na jméno. Frustraci majitelů a majitelek nefunkčních levných robotů chápeme, nicméně není dobré odsoudit celou kategorii na základě negativní zkušenosti malé skupiny jedinců. Obor domácích robotických pomocníků se totiž velmi rychle vyvíjí a pomáhá ženám na celém světě šetřit jejich čas. V loňském roce přibylo na celém světě přes 1,5 milionu spokojených majitelek robotických vysavačů iRobot Roomba.

 

irobot 2
(Foto: oficiální zdroj)

 

Roomba řeší každodenní starosti s úklidem

Díky chytré technologii navigace a pohybu v místnosti iAdapt, technologii detekce silně znečištěných míst Dirt Detect, ochraně proti zamotání do kabelů či třásní od koberce ANTITANGLE, 42 senzorům, speciálnímu nárazníku chránícímu váš nábytek, HEPA filtrům a mnoha dalším vychytávkám můžete vysávání pustit z hlavy a místo toho se věnovat rodině, sportu nebo třeba zábavě. iRobot garantuje 100% funkčnost a originalitu svých výrobků a svůj závazek vůči klientům stvrzuje špičkovým zákaznickým servisem.

> PROHLÉDNĚTE SI ROBOTICKÉ VYSAVAČE IROBOT

 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře