Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Žehlení je jedna z nejméně oblíbených činností v domácnosti. Podle průzkumu společnosti SANEP dokonce společně s mytím oken lidi nejvíce odpuzuje. Jsou ale i tací, kteří se žehlením uklidňují. Ti patrně používají parní generátory.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Z domácích prací nejvíce Češky nebaví žehlení. Asi neznají parní generátory

tefal
zdroj: oficiální zdroj tefal
aktualizováno 18.11.2013, 00:00 | 18.11.2013, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Žehlení je jedna z nejméně oblíbených činností v domácnosti. Podle průzkumu společnosti SANEP dokonce společně s mytím oken lidi nejvíce odpuzuje. Jsou ale i tací, kteří se žehlením uklidňují. Ti patrně používají parní generátory.

S parním generátorem se pracuje rychle a efektivně. Kombinace velkého tlaku s trvalým výstupem páry zkrátí dobu žehlení až o polovinu.

Na rozdíl od klasických žehliček parní generátor vhání páru do nitra tkanin pod tlakem a dokáže ji tak velmi efektivně využít. Oproti normálním napařovacím žehličkám se vytvoří až šestkrát více páry.

tefal
(Foto: oficiální zdroj)

 

U parního generátoru se tvoří pára přímo v těle přístroje mimo samotnou žehličku. Oddělená nádržka na vodu umožňuje nepřetržité žehlení a lze ji kdykoliv během žehlení doplnit vodou. Výhodou velkého objemu této nádržky je i to, že zajistí dlouhou dobu žehlení bez doplňování vodou (rychlonahřívací parní generátory).

Žehlení s parním generátorem je až o 50% rychlejší než běžné žehlení. Všechny nerovnosti se odstraňují pouze jedním tahem a dokonale se vyžehlí i více vrstev prádla najednou.
Parní generátory jsou velmi efektivní i při svislém žehlení/napařování například zavěšených závěsů, obleků apod.

Jedničkou v oblasti parních generátorů v Evropě je společnost Tefal, která díky propracovaným testům poskytuje výjimečnou kvalitu a dlouhotrvající výkon.
 

tefal
(Foto: oficiální zdroj)

 

Co je u parních generátorů výjimečné?

* Automatické vypínání pro absolutní bezpečnost a komfort. Pokud přestanete parní generátor používat, automaticky se po 8 minutách vypne (vybrané modely).
* Ultracord systém pro snadnou manipulaci s přívodní šňůrou
* Lock systém - bezpečně přichytí žehličku ke generátoru pro snadnější přenášení a uložení
* Velká nádržka na vodu 1,8l a doplňování vody bez přerušení žehlení zajišťuje vysokou autonomii žehlení bez nutnosti doplnění vodou.
 

A na co se mohou těšit hospodyňky?

Novinkou jsou parní generátory Tefal Pro Express Total.
Revoluční systém Tefal Auto Control Smart Technology automaticky nastaví ideální teplotu a páru pro každý druh prádla pomocí jediného dotyku díky třem přednastaveným programům.

Unikátní je patentovaná samočisticí žehlicí deska Glide Protect Autoclean pro rychlé a snadné žehlení a dlouhou životnost. Aktivní povrch s Paladiem vytváří nepřetržité katalytické čištění v průběhu žehlení, automaticky odstraňuje mikrovlákna dříve, než se přichytí k žehlicí desce. Zabraňuje tak jejich vrstvení a zajišťuje dlouhotrvající dokonalou kluznost.


Za pozornost stojí i nový patentovaný odvápňovací systém Anti-Calc, který s dvakrát větší účinností odstraňuje i ty nejmenší vápenaté usazeniny. Významně tak prodlužuje životnost parního generátoru, umožňuje snadnou údržbu a šetří čas při žehlení i po něm.

Navíc Eco nastavení ušetří až 20% energie.

Více o parních generátorech Tefal se dozvíte ZDE

 

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře