Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V České republice byla vyvinuta takřka revoluční potravina v rámci zdravého stravování. Jedná se o potravinu vyrobenou z vaječných bílků, zpracovávanou unikátní patentovanou technologií a jmenuje se šmakoun.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

ZNÁME VÝHERCE soutěže se Šmakounem!!!

Šmakoun
zdroj: oficiální zdroj Šmakoun
aktualizováno 19.09.2017, 11:34 | 11.09.2017, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

V České republice byla vyvinuta takřka revoluční potravina v rámci zdravého stravování. Jedná se o potravinu vyrobenou z vaječných bílků, zpracovávanou unikátní patentovanou technologií a jmenuje se šmakoun.

Ačkoliv patříme ke značným konzumentům masa a masných výrobků a nejrůznější salámy, párky se objevují na našem stole pravidelně, přece jenom se v poslední době začínáme mnohem více zajímat o kvalitu potravin a vůbec o to, co jíme. Vysoký obsah soli, tuku, cukru a dalších přísad našemu organismu neprospívá. Leckdo má sice ještě zafixovanou představu o tom, že co je zdravé, není zrovna moc chutné, ale šmakoun tyto mýty boří.

Šmakoun
(Foto: oficiální zdroj)


Lze ho bez problémů použít všude, kde budete chtít. Šmakoun můžete konzumovat bez další tepelné úpravy nebo s ním dále vařit. Můžete ho krájet, strouhat, dusit, grilovat i s ním péct. Šmakoun přejímá chuť jídel, která běžně připravujete, a tak čína bude chutnat jako čína, zapékané těstoviny jako těstoviny, sekaná jako sekaná, dorty i koláče budou jako obvykle a navíc s menším množstvím tuků, cukrů a kalorií.

Pokud chcete jíst lépe a být v kondici, šmakoun je pro vás to pravé. Navíc získáte pocit dlouhodobé sytosti.

A pro vás, kteří neradi vaří, máme také řešení: můžete sáhnout po již hotových potravinách se šmakounem a přesvědčit se, že párek šmakoun je vyroben skutečně z kvalitního masa, kakaooříškový krém z čokolády, a že tyto potraviny jsou opravdu racionálnější variantou obdobných výrobků na trhu.

Šmakoun
(Foto: oficiální zdroj)


Šmakouna máte nyní příležitost vyzkoušet. Stačí pouze správně odpovědět na následující otázku a jeden z 10 balíčků šmakouna je váš. A záleží jen na vás, jak s výhrou naložíte. Ale méně tuku, cukru, soli, žádný cholesterol ani lepek, to už přece stojí za úvahu!

VÝHERCI JSOU:

1. Věra Matejkovičová
Uherské Hradiště

2. Lucie Nevludova
Brušperk

3. Jana Neužilová
Březina

4. Mgr. Andrea Hejnová
Ústí nad Labem

5. Jitka Kozlová
Jihlava

6. Lucie Švihovcová
Radomyšl

7. Podhorská Michaela
Teplice

8. Ladislav Vondráček
Jirkov

9. Pavel Šebek
Rovensko pod Troskami

10. Martin Kellner
Praha 8

 

 

 

 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení