Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pořídili jste si nové bydlení a nyní vám chybí peníze na vybavení? Ano, je možné zařídit domácnost skromně, avšak i těch pár nejdůležitějších nezbytností stojí peníze. Nemáte-li dostatek financí a nechcete-li se vydávat ze všech úspor, pak využijt...

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Zařizujete si nové bydlení a chybí vám peníze? Využijte výhod bankovní půjčky

dotfox
zdroj: oficiální zdroj dotfox
aktualizováno 05.02.2018, 00:00 | 02.02.2018, 09:37 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Pořídili jste si nové bydlení a nyní vám chybí peníze na vybavení? Ano, je možné zařídit domácnost skromně, avšak i těch pár nejdůležitějších nezbytností stojí peníze. Nemáte-li dostatek financí a nechcete-li se vydávat ze všech úspor, pak využijte bankovní půjčku.

Půjčit v bance si nemusíte jenom na koupi nemovitosti. Bankovní úvěr lze využít na financování vybavení, díky čemuž si můžete nové bydlení zařídit podle vašich představ, a to i bez slevování z přehnaných nároků.

Půjčka přijde vhod na vlastní i pronajatou domácnost

Peníze na zařízení bytu mohou chybět nejen tehdy, když všechny své úspory vložíte do koupě nemovitosti, občas dostatek vlastních zdrojů chybí i při zařizování prvního bydlení v nájmu. Ani v nájmu rozhodně není nutné na vybavení bytu příliš šetřit. To, co do něj totiž vložíte, si vždy můžete vzít s sebou do dalšího pronájmu, nebo prodat.

Sjednat si půjčku na zařízení tak není rozmarem, naopak mnohdy je i lepší volbou, než se vydat ze všech peněz. Finanční rezerva na nenadálé výdaje by vám měla zbýt vždy. Vyřizovat narychlo úvěr v případě finanční tísně se totiž nemusí vyplatit. Mnohem lepším řešením je nevydat se ze všech úspor a sjednat si půjčku na nábytek a elektrospotřebiče.

O půjčku zažádejte nejdříve ve „své“ bance

I přestože na vybavení domácnosti nechcete čekat dlouhé týdny a měsíce, rozhodnete-li se si sjednat půjčku na zařízení bytu, vybírejte ji s velkou pečlivostí. Přednost dejte raději bankovním půjčkám a ověřeným finančním institucím, jako jsou například Česká spořitelna, Komerční Banka, mBank a MONETA Money Bank.

Jste-li věrným klientem některé z bank, pak jako první zavítejte určitě do té, kde máte dlouholetou historii. Díky ní můžete získat výhodné podmínky pro sjednání i splácení úvěru, pro banku jste totiž ověřeným klientem, od kterého ví, co může čekat.

Financujte vybavení domácnosti úvěrem ze stavebka

Půjčka na vybavení domácnosti ale nemusí být jen v podobě klasického spotřebitelského úvěru. Majitelé stavebního spoření mohou využít také levného úvěru ze stavebka, a to buď řádného, či překlenovacího.

Čerpat řádný úvěr ze stavebního spoření mohou ti, kteří na stavebku spoří minimálně už dva roky, mají naspořeno 30 až 50 % z cílové částky a získají dobré hodnotící číslo od své stavební spořitelny. Nesplníte-li všechny tři tyto podmínky, můžete čerpat zpočátku alespoň překlenovací úvěr.

TIP: Kromě bankovní půjčky a úvěru ze stavebního spoření, lze samozřejmě zařídit bydlení za pomoci i dalších finančních produktů. Na vybavení včetně rozsáhlejší rekonstrukce přijde vhod hypotéka a na pouhou koupi nábytku zas můžete využít například splátkový prodej.


 

 
1 hlasů
Vaše hodnocení