Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dnes, 31. srpna 2012, je to patnáct let, co krásná Lady Di není mezi námi. Proč musela zemřít?

Od smrti princezny Diany uplynulo už 15 let!

Lady Diana
zdroj: Profimedia Lady Diana
aktualizováno 31.08.2012, 12:04 | 31.08.2012, 12:00 | doma.cz/em

Dnes, 31. srpna 2012, je to patnáct let, co krásná Lady Di není mezi námi. Proč musela zemřít?

O Dianině smrti již bylo napsáno mnoho - od těch nejnemožnějších teorií z hlavy pana Fayeda až po ty nejpravděpodobnější. Rozebrat všechno by vydalo na pěkně tlustou knihu. Podívejme se v tomto článku alespoň na některé nejzajímavější body, které vedou k tomu, že stále mnozí věří, že Diana byla zavražděna, a na jejich nedostatky pro takovou spikleneckou teorii.

 

Tajemný Fiat Uno

 

Tajemné bílé auto, které se bezprostředně před nárazem mercedesu s Dianou, Dodim, řidičem a bodyguardem do pilíře střetlo s jejich autem, podle mnohých nikdy nebylo nalezeno. Našly se i výpovědi, které tvrdily, že onen automobil byl viděn, jak uhání směrem na britskou ambasádu. Tyto výpovědi, ačkoliv (nebo snad právě proto?) byly ve vyšetřování ignorované, přiživovaly vždy teorie o plánované vraždě princezny.

 

Lady Diana
(Foto: isifa.com)

 

Tina Brown, žena která se již spoustu let věnuje královské rodině, ovšem přichází se zajímavými informacemi. Není pravdou, že fiat nikdy nebyl nalezen. Jeho majitel je znám. Důvod, proč se neohlásil na policii, když ho hledal celý svět, je prostý. Jako přistěhovalec se bál vyhoštění ze země.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Slavné sexy babičky. Těm to ale sluší!

Protekční dětičky celebrit. Je to v pořádku?

KRÁSNÁ i ve zralém věku. Radí české hvězdy

 

Opilý řidič

 

Testy provedené při pitvě byly dvojí a oboje potvrdily vysoký obsah alkoholu v krvi Henriho Paula. Pokaždé sice byla naměřena trochu jiná hodnota, to ale na věci nic nemění. Uzavřeno, řekli bychom, jenže ti, kteří se v osudný večer s řidičem setkali, si nevšimli ničeho podezřelého. Zvláštní!

 

Lady Diana
(Foto: isifa.com)

 

Jediné, co potvrdily výpovědi svědků, bylo, že Henri Paul pil u baru jakousi žlutou tekutinu. Svědci si prý mysleli, že jde o džus, zřejmě se však jednalo o pastis. Pastis je 40 % francouzský anýzový alkoholický nápoj žluté barvy a podle všeho ho měl Henri Paul v oblibě.

 

PSALI JSME:

 

Bruce Willis a jeho krásné miminko! PODÍVEJTE!

Jovanka Vojtková porodila Adama: Poslední foto před porodem!

Tori Spelling (39): věčná těhotenství ji zničí!

 

Ne/připoutaný bodyguard

 

Je všeobecně známo, že bodyguardi se při své práci nepřipoutávají. Mnohé dráždil fakt, že podle zpráv byl bodyguard, který jediný nehodu přežil, připoutaný. Proč by to dělal? Na tuto otázku nám nejlépe odpovídá sám Trevor Rees-Jones ve knize svých pamětí. Ačkoliv z celé nehody a několika minut předtím si nepamatuje vůbec nic a nemůže nám tedy sdělit, jak se vše událo, mluví za něj v tomto případě technici a lékaři.

 

Kdyby měl zapnutý pás, nikdy by nedošlo k tam děsivým zraněním v obličeji. To, že přežil, nebylo zásluhou pásu, ale airbagů. Pás zapnutý neměl, ale zřejmě se o to v posledních sekundách, kdy už viděl, že je havárie nevyhnutelná, pokoušel, a proto byl přes jeho tělo pás. Zapnutý ale nebyl, jak bez výjimky tvrdí prakticky všechny knihy a dokumenty.

 

Lady Diana
(Foto: isifa.com)

 

Spiknutí britských tajných služeb?

 

Když umře někdo velice známý ve velice mladém věku nepřirozenou smrtí, těžko lze pochopit, že to byla náhoda. Diana byla pro mnohé téměř světicí, bylo zatěžko přijmout fakt, že by za její smrtí bylo něco tak obyčejného jako dopravní nehoda. Přesto je tomu tak. Do tajných služeb sice nevidím, neznám jejich praktiky, ale jedno je jisté.

 

Takovou událost by bylo potřeba detailně naplánovat. Ovšem jak by mohla být Dianina smrt naplánovaná, když nikdo z velvyslanectví nevěděl, že je v Paříži? Když to, že řídil Henri Paul, že řídil bez řidičského povolení na onen typ auta, že se nejelo předním východem, a mnohé další, bylo vše dílem rozmaru Dodiho Al-Fayeda?

 

Lady Diana
(Foto: isifa.com)

 

Nebylo to plánované, odvézt měl dvojici původně úplně někdo jiný. Ne Henri Paul. Když i cesta zvolená pro průjezd noční Paříží nebyla tou nejkratší a tedy nejpravděpodobnější možnou? Za takové souhry náhod by neuspěl s úkolem zbavit se Diany ani James Bond...

 
78 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

anetkamorcatka 12:17 07.12.2013
"Je škoda že zemřela..............................................
Nicole 16:04 29.08.2012
To je hezký článek
 

Všechny blogerky

  •