Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chodíte rádi k zubaři? Naše blogerka Edith Holá nikoli, ale bohužel... musíme tam všichni!

Kvůli chlapům přicházím o zuby! Co chlap, to mrtvý zub...

aktualizováno 16.03.2012, 10:16 | 16.03.2012, 10:04 | doma.cz/em

Chodíte rádi k zubaři? Naše blogerka Edith Holá nikoli, ale bohužel... musíme tam všichni!

Co by se stalo, kdybych nebyla nervák? Mnohé by vypadalo jinak. Tak bych třeba dnes neseděla na zubařském křesle s vibrujícíma nohama a blednoucím výrazem.

 

Kdybych kdysi neprodělala špatnou zkušenost s vytrháváním nervů a čištěním kanálků bez umrtvení se slovy tehdejší zubařky, že to přece vydrží každý, tak bych nemusela chodit na každé vrtání o půl hodiny dříve. Dopracovala jsem to už tak daleko, že dostanu prášek, abych neprchla z křesla. Když zabere, tak si téměř dobrovolně nechám píchnout injekci.

 

Kdybych nebyla s nervama v kýblu , tak bych se nebála zubařské injekce. Jenže já se bojím, a to jsem si ještě před mnoha lety přečetla, že někdo umřel, protože zklidňovadla v kombinaci se strachem z vrtání mu přivodila infarkt.Takže se bojím pokaždé, že na zubařském křesle půjdu rovnou do ráje. Když zaberou prášky, dostanu injekci.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Slavné, ale vychrtlé a kostnaté. Komu se to líbí?!

VÁŠ PŘÍBĚH: Můj život s vrahem

Taťka Richard Müller vyrazil na procházku s kočárkem

 

Až zabere injekce, začíná vrtání. Když nezabere, dostanu ještě půlku. Jenže mě dnes bolela i ta injekce přes zklidňující prášek. Neurotici prý končí v Motole pod plnou narkózou při každém vrtání, uklidňovala mě paní zubařka. Vždy existuje ještě nějaká možnost. Když mi injekce pronikla až k zubu, tak jsem se stejně vytrhla. Doufám, že to moje nervy do příště zapomenou.

 

Radši bych rodila. Při vrtání a čištění kanálků jsem vymýšlela článek, co by se stalo, kdybych nebyla na nervy. Neměla bych tolik mrtvých zubů jako jsem měla chlapů. Co vztah, to jeden mrtvý chlap (pardon zub). Nejvíce mi jich umřelo během manželství, ale manžel žije. Kdybych neměla za sebou, co mám, tak bych měla nervy ze železa, ale vy byste se nepobavili.

 
27 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře
 

Všechny blogerky

  •