Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Naše blogerka Edith Holá má malé syny. Ti však navzdory nízkému věku pokukují po děvčatech. A nejen to!

Návod pro rodiče: Když po sobě pokukují už i malé děti!

aktualizováno 12.07.2012, 00:00 | 12.07.2012, 00:00 | doma.cz/em

Naše blogerka Edith Holá má malé syny. Ti však navzdory nízkému věku pokukují po děvčatech. A nejen to!

Stále více se učím na svých synech to, jak jsou muži rozdílní. Lov žen je však u nich atavistický. Poslední dobou, kdykoliv je v blízkosti holčička, začnou se chovat divně. Kdyby měli dlouhá pera jako páv, tak by ona holčička okamžitě spatřila nevídanou krásu.

 

Bohužel příroda nám parádu nedala na odiv, ale většinou se musíme prezentovat slovy, pohybem a činy. Včera jsem zašli s klukama na horkou čokoládu. Zapomněla jsem, že milovník žen Casanova každý večer nepil víno nebo šampaňské, ale pil horkou čokoládu. Znal totiž její ukrytou chemii lásky.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Nejmladší mámy v historii. Neuvěřitelné!

PŘÍBĚH LÉTA: Nevěra ve stanu aneb Drama v kempu

PŘÍBĚH LÉTA: Nevěrná s nudistou

 

Mí malí vypili horkou čokoládu a začali okolo letní zahrádky radostně vyvádět. Když však zahlédli, že k dalšímu stolku dorazila holčička v žlutých šatičkách, vydali se okamžitě k jejímu stolu. Načechrávání peří začalo. Ukazovali holčičce, jak se točí Ninjago, Matýsek zobrazoval nadvládu větru, Kuba zase síly moře. Holčička moc nevěděla, co ti šílenci chtějí.

 

 

Manžel poznamenal, že na to jdou stejně blbě jako všichni chlapi. Musela jsem vliv čokolády usměrnit. Zavolala jsem na kluky, jestli si myslí, že se to holčičce líbí. Oba zakroutili hlavami. Bylo jim jasné, že nezabodovali. Zatímco Kuba zůstal stát a netušil, co dělat s rukama a nohama, tak mladší brácha Matěj se chytil příležitosti. S přídechem vzdychání jí řekl: „Holčičko, ty ji tak krásná!“

 

A vzhledem k tomu, že i mě si dokáže svým pohledem okamžitě získat, tak holčička byla viditelně zasažena. Celým tělem se na židličce k němu obrátila. Pošeptala jsem ještě Matějovi, že ji musí pochválit, co má na sobě. Matýsek okamžitě prohlásil: "Ty žluté šaty se mi moc líbí.“ Její maminka se spolu s námi výtečně bavila.

 

 

Matěj pak už jen řekl, jestli půjde dívenka běhat. Holčičce to maminka dovolila, takže za pár vteřin si ji Matýsek odváděl za ruku. Kuba se přidal. Doufám, že od brášky časem okouká, jak se svádění dá přenést do slov a účinky horké čokolády využije lépe. Nebo bude ten typ, co svádí tajemnou tváří a tichým vyčkáváním.

 
22 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře
 

Všechny blogerky

  •