Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

I ve zralém věku se o sebe vyplatí pečovat!

Krémovat, krémovat, krémovat

Krém
zdroj: isifa.com Krém
aktualizováno 05.02.2013, 00:00 | 05.02.2013, 00:00 | doma.cz/Fukčárinka

I ve zralém věku se o sebe vyplatí pečovat!

Bioderma - Matriciane Multi – Défense , tento krém jsem vyzkoušela za účelem testování, coby žena zralého věku, s pletí ne již jasnou a vitální, tak jak tomu bylo dříve před několika málo roky. Tehdy s rázným krokem a zářící pletí, řadila jsem se mezi ženy, které měly mnoho před sebou a věřily si, že to mnohé lehce zvládnou.

 

Zvládla jsem mnohé, leč roky nezastaví, ani ty rázné kroky a už vůbec ne únavu pleti a počínající vrásky. Ty se objevily, pleť neměla ten správný jas a v mém životě začalo období hledání toho správného krému. Samozřejmě dál jsem ošetřovala svou pleť a také si dopřávala návštěvu kosmetického salonu, leč nebylo to vše pravé ořechové. Po převzetí zásilky krému Bioderma – Matriciane Multi – Défense a přečtení návodu použití rozhodla jsem se krém otestovat.

 

A jak jsem s krémem spokojená?

 

Po čtrnácti dnech používání dle návodu – u mě večer se má pleť rozzářila. Ne, není to žádné plané vychvalování a krému není potřeba větší množství. Má citlivá pokožka jej velmi dobře snáší, vstřebá se bez problémů, necítím se ulepená. Možnost dávkování krému hodnotím velice kladně, krém tedy jako celek velmi vyhovující s vysokou známkou ohodnocení.

 

Krém
(Foto: oficiální zdroj)

16 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře
 

Všechny blogerky

  •