Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nevím jak to chodí u vás ostatních, ale v naší domácnosti bydlí Rarášek.

Řádí u vás doma Rarášek? Víme, jak vypadá

Rarášek
zdroj: Oficiální zdroj Rarášek
aktualizováno 12.08.2012, 00:00 | 12.08.2012, 00:00 | doma.cz/kat/Fukčárinka

Nevím jak to chodí u vás ostatních, ale v naší domácnosti bydlí "Rarášek".

Nastěhoval se k nám asi tak před dvanácti lety, kdy bylo našemu nejstaršímu vnukovi něco málo kolem dvou let. Tehdy začalo pro nás období vyprávění pohádek před spaním. Ať už to bylo po obědě či po večeři nesmírně jsme se s mým Fukčarinkem na tyto chvíle těšili. No a v té době se k nám přistěhoval taky náš "Rarášek". Nikdo nikdy jej nespatřil, ale společně s vnukem jsme věřili, že u nás je! Občas zaklepal, zavolal, to když jsme jej rušili při odpoledním odpočinku pod naší postelí.


Aby jste tomu rozuměli, nám se chtělo tak šíleně spát, či si číst knížku a vnuk ne a ne usnout. To pak nastoupil náš "Rarášek" a bylo vymalováno, vnuk zavřel oči a v momentě usnul. Vnuků máme pět a u čtyřech "Rarášek" fungoval na sto procent. U toho pátého ani ne, ten je "Rarach" sám.


V pořadí předposlední náš vnuk Míša má s "Raráškem" vztah nejvřelejší, občas mu dá pod postel misku s mlékem a jelikož se mu nepodařilo "Raráška" zahlédnout, je moc zvědavý jak ten náš "Rarášek " vlastně vypadá.


Jak čas plynul splnila jsem si svůj sen a začala navštěvovat v našem Centru volnočasových aktivit Keramický kroužek. Sovičky, které jsem zhotovila při mé první návštěvě kroužku již znáte, byli pro dceru k promoci.

 

Rarášek
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Rarášek
(Foto: Oficiální zdroj)


ČTĚTE TAKÉ:

Babička na hlídání – také byste ji chtěli?

 

Mezitím jsem zhotovila vizitku na chatu pro snachu, syna a vnuka Ondráška ...

 

Rarášek
(Foto: Oficiální zdroj)


No a pomalu jsem si v představách připravovala našeho "Raráška". V mých představách to byl uličník nic moc o sebe dbající, leč dobrosrdečný, ovšem s přísným pohledem jak je třeba podívat se na zlobivce, kteří nechtějí spát a nebo taky třebá ...... ano správně třeba tak trochu neposlouhali ........ No a takhle "Rarášek" vznikal ...... uplácat z hlíny toho kluka byla pro mě velká radost a relax ...... čekání až vyschne a nakonec vypálení v peci ...... to už byl hotový napínák a výsledek?

 

Paráda nic se nezhroutilo, neprasklo a ani neulomilo, zbývalo jej vyfešákovat, což znamenalo naburelovat a pak máznout glazurou, ale tak nějak aby byl podle mých představ, uličník moc o sebe nedbající. Ovšem dobrosrdečný, leč přísný, však vite už jsem to tu jednou popsala a zde výsledek po druhém pobytu v peci už naburelovaný a naglazovaný. Tak to je náš "Rarášek" jsem zvědavá jak se bude vnukům líbit.

 

Rarášek
(Foto: Oficiální zdroj)

 


Přeji vám všem pohodové dny, hlídání vnuků se neuskutečnilo, můj Fukčarinek bere antibiotika. Své nečekané volno jsem využila včera k návštěvě CVA a opět tvořila. Foťáček jsem samozřejmě celá rozradostněná, že jdu do CVA tvořit nechala doma včetně mobilu a tak fotky s výtvory až příště.


Přeji vám pohodové dny vaše Fukčárinka

 

17 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ruda 10:50 12.08.2012
Chlapum co maj děti doporučuju se s nima domluvit že kapesný dostanou jen když budou hlásit když uvidí manželku dělat něco podezřelýho.
Ruda 00:21 12.08.2012
V hodně rodinách taky řádí takovej rarach a nejlepší recept je už preventivně rozhlásit že když na něj přijdu tak že mu rozmlátim hubu a manželku zfackuju.Už jste se všichni zbláznili před tím lesbi a teď ještě rarach napište sem něco o rodině se slušnou manželkou co doma vaří a stará se o domácnost.
 

Všechny blogerky

  •