Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Užijte si děsivá videa, u kterých se vám zježí chlupy na těle. Chtěli byste být v kůži těch lidí?

Halloween: Děsivá videa! Tohle byste rozhodně zažít nechtěli!

halloween
zdroj: Thinkstockphotos halloween
aktualizováno 31.10.2013, 00:00 | 31.10.2013, 00:00 | doma.cz/kik

Užijte si děsivá videa, u kterých se vám zježí chlupy na těle. Chtěli byste být v kůži těch lidí?

 Halloween je sice svátkem, který se slaví hlavně v Americe, ale není někdy na škodu si užít nejen trochu zábavy ve strašidelných kostýmech nebo večer strachu. Každý z nás potřebuje se trošku odreagovat a vypnout.


O děsivou zábavu se pokusila i spousta lidí se skrytou kamerou. Vy se můžete podívat na pár videí, které vás nejen pobaví, ale u kterých si řekne: „Ještě že nejsem v kůži těch lidí!“ Přeci jen strašidelné legrácky se hlavně aktérům, které někdo nachytal, nemusí líbit. Ale dost řečí, pojďme se trochu bát!


ČTĚTE TAKÉ:

Už máte kostým na Halloween? Inspirujte se!

HALLOWEENSKÝ speciál: děsivé outfity!
DĚSUPLNÝ HALLOWEEN: Tohle bys zažít nechtěla. VIDEO
HALLOWEEN: Noc plná kouzel je tady


Mrtvá dívka ve výtahu
Představte si, že nastoupíte do výtahu, ale cesta nahoru se promění v noční můru. Už tak máme strach, že ve výtahu uvízneme. Trávit hodiny v uzavřeném prostoru není nic příjemného. Co když ale cestou vypne proud, vy se ponoříte do tmy, a když se opět rozsvítí, stojí vedle vás mrtvá ječící holčička s panenkou?

 

 

Vidět smrtku s kosou
Stojíte ve frontě v obchodě a chcete platit, když si všimnete, že na záběrech bezpečnostní kamery stojí smrtka. Co to s vámi udělá, když se pak otočíte a místo ní na vás pomrkává děda s kosou? Ztratili byste hlavu nebo si jen mysleli, že z přepracování už prostě vidíte hlouposti?
 

 

Fotografie, která k smrti vyděsí
Poslední z videí, které jsme si pro vás nachystali je z fotobudky. Představte si, že si chcete nechat udělat pasovou fotku nebo třeba společnou s kamarádkou. Zaplatíte peníze, sednete do kabinky a čekáte na fotku, když v tom se ve vchodu objeví vraždící monstrum, které vás nechce pustit ven….

 


 

 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ali 19:58 01.11.2013
Ten výtah je nejlepší.:-)Ale kdybych v něm byla já,tak asi umřu.