Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová napoví, co vás v tomto měsíci čeká a nemine.

Co vás čeká v červnu v lásce i v práci a kdy si nejvíc hlídat zdraví?

Pár
zdroj: isifa.com Pár
aktualizováno 31.05.2018, 16:19 | 31.05.2018, 16:19 | doma.cz

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová napoví, co vás v tomto měsíci čeká a nemine.

Ani v červnu si moc neodpočineme, zapotíme se možná víc než v únoru či dubnu. Bezstarostnost a lehkost bychom jen marně hledali, spíše bude potřeba s jasnou a cílenou myšlenkou, ve stylu dvojkové vibrace a tudíž jemně a s citem, vybojovat to, oč nám jde. Hlavou se nám budou honit otázky, které si jindy nepokládáme, protože nás k tomu dovedou okolnosti. A nepůjde o žádné malichernosti, nýbrž o vážné věci, které nás postaví na křižovatku a my s velkou zodpovědností budeme muset rozhodnout, jakým směrem se vydat.

 

V prvním týdnu žijte každý den takový, jaký se sám od sebe nabídne. Nicméně opatrnosti nikdy nezbývá, proto buďte ve střehu mentálně, ale do ničeho nezasahujte a s ničím nebojujte. Jen z povzdáli pozorujte okolnosti, možnosti i překážky a s trpělivostí po kouscích skládejte strategii budoucích kroků. Je totiž na čase od něčeho si ulevit, a buď víte, co je pro vás již zbytečné, co vás tíží a trápí a nebo si to hluboko v podvědomí hýčkáte či na tom přímo lpíte.


Druhý týden se nese pod vibrací úžasné trojky. V předešlém týdnu jste si moc vyskakovat nemohli, ale nyní přichází jedna příležitost za druhou. A vám nemusí žádná z nich uniknout, naopak si budete moci vybírat a chytnout se těch, které vás zaujmout a nabudí. S vervou a se zvídavou mladistvou energií se pak pustíte do akce, a nedivte se, když zapomenete na čas, najíst se, vyzvednout dítě ze školky, nakrmit psa nebo na každodenní dlouhodobě dodržované rituály.


Třetí týden vám přichystá nejedno překvapení tím, že odkryje tajemství. Buď vyplují na povrch vaše soukromé nebo rodinné záležitosti a nebo se dozvíte něco na někoho blízkého či důležitého z vašeho okolí. Mohou se objevit problémy zaviněné špatnou komunikací a nebo zatajování z obávaného strachu záporné reakce. Můžete však zhodnotit majetek, a to tak že uskutečníte výhodnou koupi nemovitosti nebo uměleckého předmětu.

 

Čtvrtý týden se vám životní rytmus poněkud zpomalí. Věci nebudou postupovat tak rychle a hladce, jak byste si představovali. Odpočiňte si, nenechejte si tím sebrat energii ani motivaci nabranou v minulých dnech. Ani nečekejte na podporu nebo ocenění, spíše se obrňte proti různých záškodnickým raráškům. Na co se můžete nejvíce spolehnout, jsou vaše vlastní intuice, předvídavost a informace, které získáte ve snech.

 

 

Práce


Silnou stránkou tohoto měsíce je komunikace a vyzařování vaší důstojnosti a odhodlanosti. Vůbec se nemusíte obávat přijmout náročnější úkoly, místo s vyšší odpovědností, případně odklonit se od původně vystudovaného oboru a vyzkoušet si něco zcela nového. Možná vás napadne doplnit si vzdělání, což vůbec není na škodu. Pochvalte se za to, že jste se propracovali k tomu, co vás opravdu baví.

 

Peníze


Přišel čas na dořešení finančních problémů, a i když to bude stát větší úsilí, můžete svou situaci dosti výrazně vylepšit. Někteří si dokonce budou moci dovolit něco, o čem doposud jen snili. Naskytne-li se vám větší investice, raději to velmi důkladně zvažte, detailně ověřte, uchovejte si zdravý rozum a poraďte se s odborníky. Nový zdroj příjmů naleznou ti, kteří jsou obdařeni kreativitou, uměleckým, obchodní a hereckým talentem.

 

Vztahy


Během tohoto měsíce sice potkáte řadu zajímavých a přitažlivých osobností. Nakonec ale zjistíte, že vztah s nimi je jen povrchní a rádi se vrátíte k lidem, které dobře znáte. Podívejte se do kalendáře a raději si nastavte upozornění na něčí narozeniny. Myšlenky jsou totiž v tyto dny velmi roztěkané a snadno zapomenete, čemuž by někdo mohl přikládat velký důraz a problém by byl na světě.

 

Zdraví

 

Zvláště ve druhé polovině měsíce buďte opatrní při adrenalinových sportech, ale též při vykonávání domácích a kutilských riskantních procedurách. Nepřeceňujte své síly. Energie uvnitř vás vzkypí vždy, když jste nuceni do něčeho, co už nechcete. Tyto silné emoce a nepříjemné pocity už v sobě neduste, ale zbavte se jich tím, že je vyřvete, vyzpíváte, vymlátíte rukama i nohama a nebo najdete jiný kreativní způsob.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře