Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 29. 1. 2019

Co vás čeká v úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 29.01.2019, 00:00 | 29.01.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 29. 1. 2019

Beran

Máte chuť být užiteční sami sobě i druhým. Proto se rozhodnete připravit rodinnou večeři, kdy se vynasnažíte získat z blízkých informaci, co jim chybí ke štěstí. Pokud budete táhnout za jeden provaz, poradíte si s problémy, aniž byste se zapotili.

 

Býk

Vezměte si příklad ze svého zvířecího patrona, jen místo rohů použijte ostré lokty. Ať jde o zaměstnání či lásku, máte co nabídnout. Namasírujte své ego a vyrazte na cestu za štěstím. Platonicky zamilovaní by měli konečně oslovit objekt své touhy.

 

Blíženci

Stresující atmosféra v zaměstnání vám moc radosti neudělá. Pravdou ovšem je, že jaké si to uděláte, takové to bude. Nenechte si na bedra naložit víc povinností, než můžete zvládnout. Nadřízení se sice vzpouzejí, ale nakonec zapojí i ostatní kolegy.

 

Rak

Náročný leden dal citlivému znamení Raka dost zabrat. Proto se dvojnásobně radujete z toho, že konečně povolily ledy. V soukromém životě se můžete nadechnout a přestat se strachovat, jaký kostlivec vyskočí ze skříně. Změna k lepšímu je na vás znát.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev

Nezaměstnaní mají šanci najít nové pracovní útočiště. Nové příležitosti se otevírají také Lvům, kteří nejsou ve stávající profesi spokojení. Hvězdy vám dolévají odvahu, abyste zkusili dosud neprobádanou cestu. Možná se rozpomenete na své dětské sny.

 

Panna

Cítíte, že se vám otevírají nové příležitosti v milostném životě. Vyšší sféry nestaví žádné hranice, takže jediné, co vás limituje, jsou morální zásady. Zadaní si začnou pohrávat s hříšnými myšlenkami. Jen si nejsou jistí, jak zareaguje protějšek.

 

Váhy

Vypadá to, že Váhy chtějí do konce měsíce stihnout všechno, co v uplynulých týdnech zameškaly. Opožděně se pustíte do plnění svého novoročního předsevzetí a cítíte obrovské nadšení. Jste přesvědčení, že tentokrát vás nikdo nemůže zlákat z cesty.

 

Štír

O blízké pečujete s láskou a velkou starostí. Jakmile se proti nim někdo postaví, musí si nejprve poradit s vámi. Nejcitelnější to je ve vztahu k dětem a nejstarším příbuzným. V takovém případě neznáte bratra. Bojujete za své ideály, a to je báječné!

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ÚNOR

Zajímá vás, na co se můžete v únoru těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Střelec

Oproti ostatním znamením nepodléháte stresu v zaměstnání. I v nepříjemných situacích jste dobře naladění a udržujete si chladnou hlavu. Díky tomu máte lepší výchozí pozici při požadování lepšího platu či dalších benefitů. Uvědomujete si své kvality.

 

Kozoroh

Pohyb na čerstvém vzduchu potřebujete jako sůl. Nemusíte trhat rekordy a pouštět se rovnou do adrenalinových sportů. Mnohem lepší službu vám udělá procházka ve společnosti někoho blízkého. Aspoň zjistíte, co se v jeho životě za poslední dobu událo.

 

Vodnář

Připadáte si jako puberťáci, co nedokážou myslet na nic jiného. Nestyďte se za to a užijte si sexuální apetit naplno. Nebude trvat věčně a ještě byste litovali, že jste promeškali šanci změnit tajné sny ve skutečnost. Tak probuďte hříšnou fantazii.

 

Ryby

Mnoho energie a času investujete do domácnosti. Cítíte to tak, že bez harmonického zázemí nemůžete podávat ani dobré pracovní výkony. Proto je rodina v závěru měsíce vaší prioritou. Máte štěstí, že si to příbuzní uvědomují a přispěchají vám na pomoc.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře