Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 11. 4. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hěvzdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 11.04.2019, 00:00 | 11.04.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 11. 4. 2019 podle horoskopu.

Beran

S láskou se roztrhl pytel. Jste okouzlující a baví vás vyhledávat nové tváře nejenom pro pobavení. Potřebujete cítit vzájemné duševní propojení, což vám Venuše s Marsem nabízí. Něha se dostává dokonce do dlouholetých vztahů, které moc nefungovaly.

 

Býk

Díky pracovním výsledkům se nabízí příležitost pro dřívější splacení úvěru nebo doplatku dovolené. Pokud se vám teď peněz dostává, splátku více neoddalujte. Hrozí, že byste ji v závěru měsíce utratili za něco jiného. V penězích si stanovte priority.

 

Blíženci

Milí Blíženci, to nejhorší máte pro tento týden z krku. Situace v lásce i na pracovišti se stabilizuje a cítíte, že se protivníci stahují. Zvažte prodloužený víkend, během něhož si odpočinete někde mimo bydliště. Čerstvý vzduch potřebujete jako sůl.

 

Rak

Dařit se bude Rakům s dobrodružnou povahou, kteří se nebojí riskovat a jít do všeho naplno. To není úplně vaše parketa, že? Na druhé straně díky Merkuru budete mít ostré lokty a chuť natrhnout frak těm, co vám nedůvěřují. Start další dekády je slibný.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU 2019!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým letošním rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev

Čerstvě zamilovaní Lvi by neměli nikam spěchat. Vyrazte za štěstím v lásce hezky krůček po krůčku a dejte si pozor, abyste neopakovali chyby, které zničily dřívější partnerství. Ovšem je otázkou, jestli vášnivý protějšek dokáže své touhy ukočírovat.

 

Panna

Singles se přestanou trápit svým statusem a radují se z množství volného času a svobody. Poslední známost vám dala zabrat, takže se do dalšího vztahu nehrnete. Hlavu vzhůru, ne všichni lidé na světě jsou zahledění do sebe jako váš poslední objev.

 

Váhy

Dlouholetá manželství si mohou mnout ruce. Stojíte před žhavým obdobím, ve kterém se rozhodně nebudete nudit. Vesmír vám vrátí ztracenou vášeň. Ani nezadané Váhy se nemusí strachovat, že by je čekal čas půstu. Afrodité s vámi táhne za jeden provaz.

 

Štír

Byla by škoda brát si v prvních dvou dekádách dovolenou. Nabízí se totiž jedna zajímavá šance za druhou, díky nimž můžete odstartovat hvězdnou kariéru. Nejlepší ovšem bude příležitost začít profesní dráhu, která by vás opravdu bavila a naplňovala.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Vyhněte se unáhleným závěrům při důležitých schůzkách a mějte se na pozoru ve všech aktivitách, do nichž vstupují finance. Snadno naletíte osobám, které se tváří důvěryhodně, ale skutečnost je zcela jiná. Smlouvy konzultujte s nestrannými odborníky.

 

Kozoroh

Milí Kozorozi, věřte tomu, že zázraky se skutečně dějí! V dubnu se nevyhýbají ani vaší maličkosti. Nebojte se otevřít zásahům z vyšších sfér. Vesmír s vámi má nejlepší plány a nebudete-li se bránit změnám, dojdete k vytouženému úspěchu. Byť oklikou.

 

Vodnář

Na pracovišti se dočkáte ocenění za vše, co se vám v uplynulých dnech podařilo. Nejspíš nepřijde od nadřízených, ale od kolegů nebo dokonce přímo od zákazníků. Cítíte, že za tím je něco jiného. Dost možná k vám dotyčný či dotyčná chová vřelé city!

 

Ryby

Tentokrát nepatříte mezi Ryby, které plují s proudem. Naopak vás baví vyčuhovat z řady a provokovat okolí opozičním názorem. Když se na vás však většina sesype, ztrácíte jistou půdu pod nohama. Zkuste méně provokovat a řešit jen to, co je důležité.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře