Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 8.11.2018

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 08.11.2018, 00:00 | 08.11.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 8.11.2018

Beran

Milí Berani, ve čtvrtek hodláte poznávat život z té lepší stránky. Byla by škoda jen tak lelkovat, nebo si brát dovolenou. Před víkendem můžete v zaměstnání stihnout obrovské množství úkolů. Dokonce se nabízí příležitost k uzavření výhodného obchodu.

 

Býk

Milí Býci, přijměte pozvání na skleničku od přitažlivé osoby. Nebudete litovat! Zadaní ocení nezávazný flirt. Trocha zakázaného vzrušení přinese své ovoce i do trvalého vztahu. Povyražení na vás má dobrý vliv. Nezadané jedince nakopne k seznamování.

 

Blíženci

Pro blízké jste ve čtvrtek studnicí rad a životních mouder. Poradíte jim s výhodnou investicí i potížemi milostného charakteru. Ještě umět příznivou konstelaci využít ve svůj prospěch. Zejména ekonomická sféra si díky Venuši vyžádá větší pozornost.

 

Rak

Telefonát od přítele vás potěší a přinese vám nečekané zprávy. Není vyloučeno, že vás čeká sraz s bývalými spolužáky nebo jen kamarádské posezení u kávy. Ve společnosti je vám dnes hej. Nezůstanete zavření v teple a klidu domova ani během podvečera.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Lev

Ve své profesi se dostáváte pomalu ale jistě na výsluní. Největší motivací pro vás představují finance. Vidina tučnější výplatní pásky vás žene do přesčasů i na zahraniční cesty. Lvi ve vztahu se kvůli tomu nemusí pohodnout s životním protějškem.

 

Panna

Zadaným Pannám se vztahy začínají trochu komplikovat. Vesmír slibuje názorové rozepře, kdy nejste ochotni ustoupit ze svého vidění světa. Naštěstí nepatříte mezi jedince, kteří by si lebedili v hádkách. Konflikt vyřešíte v klidu a s chladnou hlavou.

 

Váhy

Budete mile překvapeni tím, že zázraky se někdy dějí. Ve čtvrtek jste svědkem jednoho z nich. Přinese vám do stereotypního dne vzrušení. Věci se začnou rapidně měnit, a tak si nemůžete být jisti, jak večer skončíte. Naštěstí přijdou samá pozitiva!

 

Štír

Na jistou osobu budete myslet ve dne v noci. Nasadila vám brouka do hlavy a chtě nechtě se ho dnes nezbavíte. Ať už vám dotyčný pomotal hlavu svou atraktivitou a vtipem nebo jen poskytl zajímavou informaci, vývoj tohoto týdne přinese podrobnosti.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

Kolegové vám budou závidět pochvalu a výhody od šéfa. Vaše nebývalé úspěchy jsou pro méně schopné z nich trnem v oku. Raději by se ocitl na vašem místě a žárlivost vám dá během odpoledne najevo. Na nepřejícné reakce okolí jste naštěstí připraveni.

 

Kozoroh

Známým závidíte pár dní odpočinku i neobvyklou dovolenou. Pokud vám to finanční možnosti dovolí, porozhlédnete se po možnostech relaxačního víkendového pobytu. Nebo navštivte příbuzné. Cítíte fyzickou i psychickou únavu a toužíte po regeneraci.

 

Vodnář

Hvězdy našeptávají, že začínající vztah Vodnářů vypadá velmi nadějně. S blížícím se závěrem pracovního týdne plánujete program na víkend. Mile vás překvapí, v kolika oblastech se s čerstvým partnerem shodnete. Podvečer vám slibuje velkou romantiku.

 

Ryby

Čtvrtek přeje lásce a navazování nových známostí. Nezadané Ryby zatouží po troše tělesného tepla a porozhlédnou se po vhodném protějšku. Jedincům v trvalém svazku svítá naděje na oživení partnerského stereotypu. Stále se hlavou vznášíte v oblacích.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře