Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 15.11.2018

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 15.11.2018, 00:00 | 15.11.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 15.11.2018

Beran

Trigon Jupiteru je v těchto dnech požehnáním pro beraní finance. Věnujte zvýšenou pozornost domácímu hospodaření, počítejte a přemýšlejte o investicích do budoucna. Jestliže řešíte nějaké ekonomické potíže, nabízí se snadná cesta, jak z nich ven.

 

Býk

Mars přestává upíjet z vaší vitality a uvolní vám ruce pro konání v soukromém i pracovním životě. Nebráníte se žádným novinkám, které se před vámi otevírají. A uvolnění lze pozorovat i v mezilidských vztazích. Pozitivní přístup vás žene za štěstím.

 

Blíženci

Napjatá atmosféra se objevuje hlavně v čerstvých vztazích. Na svém novém objevu najednou vidíte i mouchy a dost možná máte pocit, že převažují nad jeho klady. Výjimkou nebudou ostřejší výměny názorů. Dlouholeté vztahy mohou bojovat se žárlivostí.

 

Rak

V zaměstnání se vám začíná konečně dařit. Práci odvádíte s lehkostí a máte z ní navíc radost. Už se nemusíte lopotit od jednoho k druhému, vypadá to na lukrativní zakázku, která se vám strefí do vkusu. Bravo, Ráčkové, vaší kariéře se začíná dařit.

 

TAROT DNE

Personalizovaný výklad kartářkou - sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit.

 

Lev

Jako králové zvířat máte problém přiznat chybu. Ve skrytu duše sice cítíte, že všechno nemusí být přesně tak, jak jste mysleli, ale nahlas to nevyslovíte. Kvůli tomu se dostáváte do křížku s rodinou. Pozor na silná slova, jednou by se vám vrátila.

 

Panna

Neposlouchá se to snadno, ale opačný názor druhých nemusí být na škodu. Hvězdy naopak prozrazují, že je v mnoha ohledech obohacující. Diskutujte, naslouchejte a nenechte se svazovat konvencemi. Svět se vyvíjí a byla by škoda ustrnout na mrtvém bodě.

 

Váhy

Cestování má zelenou, zejména kratší služební cesty. Jestliže se zvednete z pracovní židle, narazíte na zajímavé nabídky a rozproudíte stagnující myšlení. Události uvidíte z jiné perspektivy a pochopíte, že tudy cesta pro jejich vyřešení nevede.

 

Štír

Ve druhé polovině listopadu se zdá, jako by se chtěl Mars omluvit za nedávné výpady a své jednání odčinit tím nejlepším, co dokáže. Slibuje finanční zisky a příznivý vývoj v pracovních záležitostech. Odstraňuje překážky, a naopak chystá samé benefity.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Střelec

Atmosféra v zaměstnání dnes poněkud zhoustne. Někdo z kolegů nebo klientů vám nesedí a můžete se dostávat do rozepře. Pokuste odsunout stranou osobní sympatie a chovejte se jako profesionálové. Díky tomu si ušetříte zbytečné rozčilování a problémy.

 

Kozoroh

Milí Kozorozi, karta se v polovině měsíce obrací ve váš prospěch! Mars vstupuje do Ryb a slibuje vylepšení atmosféry na pracovišti. Ze srdce vám spadne velký kámen a navíc dostanete možnost přijít k velkým penězům. Určitě byste ji neměli promarnit.

 

Vodnář

V polovině měsíce prožíváte v soukromém životě hotový boom. Singles mohou narazit na obdivuhodného člověka, nebo dostat dlouholeté partnerství z nánosu stereotypu. Poděkujte za to Venuši, která se stará, aby láska nezevšedněla a měla dost podnětů.

 

Ryby

Milé Rybky, od dneška neplatí, že byste pluli s davem. Akční Mars zesiluje specifický způsob vaší průbojnosti, který se odrazí na všech životních sférách. Rozhodně nečekáte, až vás někdo objeví v koutě. Následujete své potřeby, touhy i životní cíle.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře