Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 22.11.2018

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 22.11.2018, 00:00 | 22.11.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 22.11.2018

Beran

Dnes budete podávat naprosto bezchybné a precizní pracovní výkony. Nebojte se konkurence, nemůže vám totiž stačit. Můžete proto pracovat v klidu a pohodě. Vaši pozici nikdo neohrozí. Nadřízený vás navíc ujistí o tom, že máte velice slibně našlápnuto.

 

Býk

V pracovní oblasti budete dnes trhat jeden rekord za druhým! Vaše tempo je doslova vražedné. Máte tah na branku a odhodláním se s vámi nikdo nemůže měřit. Jen nezapomeňte, že žádný extrém není zdravý. Myslete i na jiné hodnoty než jenom na kariéru.

 

Blíženci

Ode dnešního dne bude vaše schopnost vstřebávat nové poznatky poněkud omezena. Ne, že byste se nedokázali nic naučit, ale vaše pozornost bude těkavá a studium vám půjde trochu pomaleji než jindy. Potřebujete spíše akci a pohyb, ne suchou teorii!

 

Rak

Když chcete, umíte být opravdu vynikajícími diplomaty. I dnes se budete muset vytasit se svými vyjednávacími schopnostmi, a to proto, abyste předešli bouřce v domácnosti. Bude to sice poněkud náročný den, ovšem podaří se vám vše, co si zamanete.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA PROSINEC

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Vychutnáte si plody práce z minulých let. Ne nadarmo se říká, že trpělivost růže přináší. Díky mravenčímu, pilnému plnění povinností si dnes můžete hodit nohy na stůl a kochat se výsledky. Jenom neusněte na vavřínech, nemuselo by se to vyplatit!

 

Panna

Budete krýt milostné avantýry svých zadaných přátel. A nebude vám to nijak po chuti! Bohužel, jste ke svým kamarádům až příliš loajální na to, abyste je potopili přiznáním pravdy. Morálně se však nebudete cítit nejlépe. Takové situace těžko snášíte.

 

Váhy

Konečně najdete protějšek, se kterým si budete opravdu rozumět. Již žádné tiché trpění něčeho, co vám ve skutečnosti není po chuti, již žádné tajnosti ohledně svých malých zlozvyků. Tentokrát budete bezvýhradně sami sebou. A partner bude nadšený!

 

Štír

Padne na vás splín, jehož příčinu si velice dlouho nebudete chtít přiznat. Že by tichá závist? Štěstí druhých se někdy jen těžko snáší. Na tom však není nic špatného! Uvědomte si, že popíráním příčin lžete sami sobě a jen oddalujete vlastní štěstí.

 

TAROT ROZHODNUTÍ

Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Střelec

Opačné pohlaví si vás dnes bude předcházet. Vy mu však nevěnujete příliš pozornosti. Uvědomujete si totiž, že jde jen o povrchní zájem, který v sobě neskrývá žádný hlubší potenciál. A na bezduchý sex opravdu náladu nemáte. Hledáte trvalé hodnoty!

 

Kozoroh

Doma dnes bude vládnout velmi uvolněná nálada a vy se po dlouhé době budete cítit opravdu veselí a v pohodě. Znovu si uvědomíte, že domov je pro vás to nejdůležitější. Potřebujete stabilitu a jistoty, které vám může dát jen spokojená, šťastná rodina.

 

Vodnář

Umanete si, že získáte srdce jisté osoby. To je však velmi smělý cíl, který není ve vašich rukách. Možná, že o vás dotyčný projeví zájem, lásku však nedokážete ovládat ani vy, ani váš idol. Proto se nechte překvapit, kam až vás společný vztah zanese.

 

Ryby

Menší finanční odměna je předzvěstí lepších časů! Proto konečně přestaňte propadat pesimismu ohledně blížících se Vánoc a myslete na to, jak se svými prostředky naložit co nejefektivněji. Prozíraví lidé nepotřebují mnoho peněz, aby udělali radost!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře