Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 29.11.2018

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 29.11.2018, 00:00 | 29.11.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 29.11.2018

Beran

V práci vám jdou úkoly jako po másle, navíc z nich máte báječný pocit. Konečně pociťujete, že děláte něco užitečného a uplatňujete svůj potenciál. Platí to zejména pro Berany v humanitních oborech, ale ani ostatní si nemohou stěžovat na stagnaci.

 

Býk

Novou známost navážete díky přátelům. Ti pro vás mají nachystaného člověka, který se k vám hodí ve všech ohledech. Vyplatí se opustit komfortní zónu a vyrazit na rande naslepo, byť se vám to zdá jako ztráta času. Odejít ze schůzky můžete vždycky.

 

Blíženci

Vedení může mít pocit, že se jim sápete po krku. Perfektní pracovní výsledky vás sice hřejí na srdci, ale v závěru měsíce přináší riziko pracovních neshod. Konkurence je veliká a těžko vysvětlíte, že je vám něčí teplé místečko u zadní části těla.

 

Rak

Venuše ovlivňuje dění na domácím poli. Napomáhá porozumění napříč generacemi a její snahy podporuje i laskavé Slunce. Nedávné rozpory rodičů s dětmi jsou zapomenuty. Rodina vás podpoří v troufalých kariérních plánech, i když to mnohé zkomplikuje.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA PROSINEC

Zajímá vás, na co se můžete v prosinci těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Máte radost, že jste s rodinou naladěni na stejnou vlnu. Děti se nebojí komunikovat o svých problémech, i když to pro ně evidentně není nic příjemného. Díky vesmíru máte dostatek empatie a laskavosti, abyste překousli ostrá slova a zachovali klid.

 

Panna

Pozorovací talent zúročíte ve všech aktivitách, které souvisí s penězi. Neunikne vám žádná zajímavá nabídka a také si všímáte zvláštních detailů, jež by vás měly varovat. Na samém konci měsíce proto nehrozí, že byste udělali unáhlený investiční krok.

 

Váhy

Chcete-li vylepšit porozumění s rodinou, pusťte se do akce okamžitě. Celý vesmír je vám přívětivě nakloněn a snahu korunuje úspěchem. Jste nezvykle tolerantní a díky empatii dokážete pochopit, co vašim miláčkům schází ke štěstí. Poskytnete jim to.

 

Štír

Neshody s jistým příbuzným se rozplynou jako pára nad hrncem. Nechápete, jak jste mohli přisuzovat tak velký vliv naprosté hlouposti. Mnoho Štírů dokonce přizná vlastní chybu a udělá první krok k usmíření. Domácností zavládne uvolněná atmosféra.

 

TAROT OSOBNOSTI

Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Střelec

Milí Střelci, problémy ve vztahu a na soukromé půdě řešte s chladnou hlavou. Pokud to ve vás vře, vyběhněte na čerstvý vzduch a vykřičte zlobu do světa. Eliminujete slova, jimiž byste si to u svých blízkých rozházeli. Nezapomeňte, že se blíží advent!

 

Kozoroh

Cítíte, že vám vesmír fouká příznivý vítr do plachet. Proto se nezdržujete lelkováním a zbytečnými úkoly, jako je administrativa. Potřebujete mluvit, cestovat a rozšiřovat své portfolio. Nadřízení jsou v šoku, jaká proměna v závěru měsíce nastala.

 

Vodnář

V předposledním listopadovém dnu máte pocit, že skutečně žijete. Vychutnáváte si každý okamžik naplno a snažíte se myslet pozitivně. Zásluhu na tom má příznivá konstelace, ale hlavně neutěšený život jistého blízké člověka, z něhož jste se poučili.

 

Ryby

Ekonomické záležitosti si v posledních listopadových dnech vyžádají větší pozornost. Hvězdy vás naučí lépe počítat a přemýšlet o budoucnosti. Platí, že všechno zlé je k něčemu dobré. Poučili jste se z nepříjemné situace, která mohla dopadnout hůře.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře