Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 6.12.2018

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 06.12.2018, 00:00 | 06.12.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 6.12.2018

Beran

Čtvrtek a pátek jsou nejšťastnějšími dny pro kariéru! Disponujete citem při jednání a výhodnou příležitost zavětříte na míle daleko. Nelitujte žádné energie ani času, který během těchto dní investujete do své kariéry. Budete z nich profitovat dlouho.

 

Býk

Uran bagatelizuje sféru zaměstnání a na otázky se tváří tajuplně. Velkou výhodou je vrozená býčí spolehlivost a odhodlání. Přestože se vám do 12. prosince nechce pouštět do úředních záležitostí a papírování, nejdůležitější úkoly přesto zvládnete.

 

Blíženci

Náročný pracovní den si vybere svou daň. Přepracovaná hlava by mohla způsobit nějakou hloupou chybu, proto se spolehněte na cestování hromadnou dopravou a doma se držte dál i od internetového bankovnictví. Zasloužíte si nerušenou chvíli odpočinku.

 

Rak

Mars vám svým trigonem hraje do noty, pokud se týká kariéry. Sami nevěříte tomu, jaké množství úkolů zvládnete dokončit v rekordním čase. Navíc vás profese baví, cítíte se důležití a sebejistota roste. Osobité kouzlo je pouhou třešničkou na dortu.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Čerstvě svobodní Lvi zapomenout na útrapy, jimiž museli v uplynulém vztahu projít. Hodíte se do gala a vyrazíte za zábavou, kde se nebráníte flirtování s atraktivními protějšky. Vypadá to, že jedna tvář se vám vryje nejenom do paměti, ale i do srdce.

 

Panna

Máte pocit, jako by po vás v poslední době každý něco chtěl, což vytváří nepříjemný vnitřní tlak. Není divu, že se vám svírá žaludek a trápí vás migréna. Většina zdravotních neduhů má příčinu v neutěšené psychice. Snažte se stres nepouštět k tělu.

 

Váhy

Jako by vesmír hodlal vyzkoušet věrnost Vah. Skutečně jsou vaše odmítavá slova o případné nevěře založena na pevném vnitřním přesvědčení? Ve čtvrtek se kolem vás motá neuvěřitelně sexy osoba, jíž je těžké odolat. Zadaní by měli vzít nohy na ramena.

 

Štír

Přínos financí se objevuje jak v umělecké sféře, tak ve spojitosti se zábavou a restauračním zařízením. Pokud, milí Štíři, pracujete v jednom ze zmíněných oborů, máte půl úspěchu v kapse. Zbytek za vás odvede originální myšlení, jehož máte nadbytek.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy! 

 

Střelec

Milí Střelci, začátek prosince vybízí ke změnám vizáže. Podívejte se sebekriticky do zrcadla a nadělte si dárek s předstihem. Pokud jde o změnu životosprávy, nečekejte na první leden. Teď hvězdy nabízí odrazový můstek, abyste ve své snaze uspěli.

 

Kozoroh

Náročný pracovní týden bude zapomenutý díky vlídnému rodinnému kruhu, který se vám odpoledne nabízí. Najdete v těm laskavého člověka, jemuž se můžete vypovídat ze všech černých myšlenek. Někdy stačí vyslovit je nahlas a rázem jsou o polovinu menší.

 

Vodnář

Ani láska z toho v tomto týdnu nevyjde tak docela bez chybičky. Ve čtvrtek nepoznáváte sami sebe a bojujete s vlastnostmi, jichž byste se nejraději zbavili. Kvůli Venuši navíc nevíte, jak naložit se svými emocemi. Vězte, že ráno je moudřejší večera.

 

Ryby

Jupiter může přehánět reakce na pracovní půdě. Proto pozor, abyste neřekli něco neuváženého, co by vás záhy mrzelo. Platí to především při komunikaci s nadřízeným, jenž vás od rána popichuje příkazy nedávajícími smysl. Nezbývá, než mlčet jako Ryba.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře