Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 13.12.2018

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 13.12.2018, 00:00 | 13.12.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 13.12.2018

Beran

Čerstvá láska si to u vás rozlila nepromyšleným krokem a nemáte chuť dávat jí další šanci. Brzy se objeví něco, co jistotu nahlodá. Nikdo není dokonalý, dokonce ani vaše maličkost ne, a proto se rozhodnete zkusit to znovu. Je to moudré rozhodnutí!

 

Býk

V penězích máte rádi pořádek a jistotu, proto se vám aktuální vesmírná konstelace nezamlouvá. Nemůžete si být jistí budoucím vývojem, a proto přešlapujete na místě. Nezbývá, než se obrnit trpělivostí a věřit, že intuice vás navede na správnou cestu.

 

Blíženci

Milí Blíženci, nenechte se zlákat na cestu ke snadnému zisku prostřednictvím loterie nebo sázek. Opatrnosti ve finanční sféře není nazbyt, ani pokud jde o unáhlené nákupy. Chcete blízkým udělat radost pod stromečkem, ale nepřeceňte své možnosti.

 

Rak

Čtvrtek je skvělým dnem, kdy se vám něco povede na jedničku s hvězdičkou. Sebevědomí díky tomu naroste do nebeských výšin. Můžete se kvůli tomu nad své blízké povyšovat a dávat jim najevo svou jedinečnost. To, jak jistě chápete, není dobrá zpráva.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ ČÍNSKÝ HOROSKOP 2019

Rok Vepře se pomalu blíží a bude opravdu výjimečný! Zjistěte již nyní, co vás čeká a co nemine!

 

Lev

Duo Slunce a Jupitera se posiluje o přízeň intelektuálně nastaveného Merkuru. Na vlastní kůži zakusíte, že jste v prosinci miláčkem hvězd a můžete si oproti ostatním znamením zvěrokruhu vyhazovat z kopýtka. Třináctka nebude vaším smolným číslem.

 

Panna

Klábosení s příbuznými nebo přáteli k vašim uším donese tajemství, které se vás bezprostředně týká. Překvapení na sobě nedáte znát a snažíte se zjistit bližší informace. Novinka vás rozčílí natolik, že po celý zbytek dne nemyslíte na nic jiného.

 

Váhy

Třináctka je pro zrozence Vah šťastným číslem. Zářivý Jupiter totiž do svého týmu přibírá komplice v podobě hřejivého Slunce a akčního Merkuru. Záříte jako kometa a platí, co slovo, to perla. Vyjadřovací schopnosti otevírají nejednu cestu za štěstím.

 

Štír

Máte možnost zažít , co jste dosud nepoznali. Hvězdy se přitom neomezují na lásku, rodinu nebo kariéru, ale rozhazují konfety na všechny strany. Čtvrtek a pátek jsou báječnými dny pro rozjezd vlastního podnikání. Zejména pokud souvisí se zábavou.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?

Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec

Merkurův vliv rozpoutá období plné pohybu a změn. Myšlení Střelců pracuje na plné obrátky, chcete inovovat, bavit se a rozšiřovat své obzory. V mnoha ohledech se vám to podaří, nicméně mezilidské vztahy jsou nevyzpytatelné. Co člověk, to originál.

 

Kozoroh

Milí Kozorozi, ve středu se vám nevyhýbají finance. Aktuální konstelace je jako stvořená pro stabilizaci rodinného rozpočtu. Zavětříte-li šanci k investici, neváhejte s rozhodnutím ani minutu. Také při hledání zaměstnání budete mít šťastnou ruku.

 

Vodnář

V zaměstnání musíte vynaložit mnoho úsilí, abyste dokončili, co jste si předsevzali. Něco vás od rozdělaných povinností odvádí, což vám na náladě nepřidá. Hvězdy prozrazují, že co se vleče, neuteče. Mají s vámi nějaký plán, tak se nechte překvapit.

 

Ryby

V rodině nebo partnerství něco nefunguje tak, jak byste si přáli. Připadá vám, že pro blízké představujete pouze zdroj financí a dalších benefitů. Snadno proto dojde ke vzájemnému konfliktu. Zkuste si o tomto názoru promluvit bez vášnivých emocí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře