Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 20.12.2018

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 20.12.2018, 00:00 | 20.12.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 20.12.2018

Beran

Slovutné trio Jupitera, Merkuru a Slunce hraje Beranům ódu na radost. Jejich líbezné tóny pocítíte zejména v milostném životě, kdy si s miláčkem notujete jako čerstvě zamilovaní. Oblíbenost u opačného pohlaví narůstá, toho by měli využít singles.

 

Býk

Milí Býci, na pracovišti vsaďte na svou spolehlivost a schopnost dovést každý úkol do detailu. To vám přinese plusové body u náročných nadřízených. Kolegy si zase udobříte sympatickým přístupem a nějakým úplatkem na zub. Nemáte přebytky cukroví?

 

Blíženci

Slunce konečně opouští zátěžovou kvadraturu a vám se pomalu ale jistě navrací ztracený životní elán. Vrozená jiskra se ukazuje v plné kráse a okouzlujete v soukromí i na pracovní půdě. Tam byste toho měli využít, ještě než odstartuje doba dovolených.

 

Rak

Skvělá kariéra čeká Raky, jejichž profesní působení je spjaté s vodou nebo tekutinami. Ti nebudou ve své kariéře plavat ani náhodou. Každý krok máte promyšlený a nehrozí, že byste sešli z vytyčené cesty. Jednání s nadřízenými ale odložte až na zítra.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev

V zaměstnání můžete udělat ohromný krok kupředu. Překvapí to nejenom kolegy, ale i vás samotné, protože jste nepočítali, že se do konce roku může něco změnit. Opak je pravdou! Jupiter spolu se Sluncem pracují ve váš prospěch a vaše kariéra expanduje.

 

Panna

Pokud vyhlížíte pracovní cesty, buďte při nich opatrní a obrňte se trpělivostí. Ve hvězdách se zrcadlí možné komplikace. Rozumnější bude přenechat je kolegům, nebo je odsunout na zítra. Chcete-li ušetřit svou nervovou soustavu, nahlaste si dovolenou.

 

Váhy

Využijte vrozené smírčí schopnosti a vneste do mezilidských vztahů harmonii. Ve sporech blízkých osob fungujete jako smírčí soudci, kteří si poradí i s pořádně tvrdým oříškem. Připadáte si jako v pohádce o rybáři a mlynáři. Nejste vy chytrá horákyně?

 

Štír

Umělecké cítění Štírů je na maximu. Experimentujete se zařízením interiéru, vybíráte originální dárky pro rodinu a ladíte vánoční atmosféru k dokonalosti. Vsaďte na svůj vkus a nebojte se odvážného řešení. Zapojíte-li příbuzné, výsledek je zaručen.

 

NOVINKA! Velký Tarot 2019!

Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

Chcete každému vyhovět, takže trochu zapomínáte na své zájmy. Nabitý diář se navíc odrazí na narůstajícím stresu, a ten zase nedělá dobrou službu zdraví. Uvědomte si, že máte právo na vlastní program. Klidně vypněte telefon a skryjte se před světem.

 

Kozoroh

Máte šanci vymanit se ze vztahu či pracovní pozice, která vám brání v rozmachu. Poslechněte intuici a nebojte se šlápnout do neznáma. Každý krok kupředu je lepší, než zůstávat na místě, na němž nejste spokojeni. Nečekejte na nový rok, začnete ihned.

 

Vodnář

Kategoricky odmítáte trpět v roli podřízeného pracovníka. Potřebujete mít volnost, abyste mohli prokázat své profesní schopnosti. Vyhněte se zbytečným dohadům s klienty i vedením, i když se vám spousta věcí nelíbí, momentálně nemáte lepší nabídku.

 

Ryby

Pokud o něco v soukromém životě upřímně usilujete, Venuše vám to dopřeje. Další indicií ke štěstí v rodinném kruhu je nemyslet pouze na své blaho, ale snažit se potěšit své blízké. Darovaná radost se během dne znásobí a vrátí zpátky jako bumerang.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře