Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 27.12.2018

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 27.12.2018, 00:00 | 27.12.2018, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 27.12.2018

Beran

Berani mají horkou hlavu a dělá jim potíž posuzovat problémy reálně. Raději desetkrát měřte, než se rozhodnete řezat. Hrozí vám, že se v jisté otázce ukvapíte. Uděláte nejlépe, když se vám podaří náročné povinnosti přesunout na bedra někoho jiného.

 

Býk

Čeká vás šťastný den, během kterého stihnete udělat radost sobě i druhým. Daří se vám všechno, na co sáhnete a nemusíte ze sebe přitom vydávat maximum. Můžete trochu zariskovat a vylepšit rodinný rozpočet. Blízcí vám přízeň osudu budou upřímně přát.

 

Blíženci

Ve vaší blízkosti se objevila okouzlující osoba opačného pohlaví, kterou nelze přehlédnout. Přestože se s ní toužíte blíže seznámit, milostnému pokušení musíte pro jednou odolat. Dotyčný protějšek je totiž zadaný a vy byste se neradi dostali do řečí.

 

Rak

Připadáte si v uspěchaném dnu zmatení a nevíte, kde vám hlava stojí. Toužíte po tom, abyste se schovali v bezpečí a klidu vašeho domova. Čtvrtek si říká o pořádný odpočinek a dovolenou. Bez miláčka se nejspíš neobejdete. Najdete u něj pochopení.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA LEDEN

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Prvním pracovním dnem po svátcích proplouváte bez potíží. Až nabudete dojmu, že všechno klape, překvapí vás srážka s hlupákem. Pokud si zachováte chladnou hlavu a nebudete přilévat olej do ohně, vybruslíte z nepříjemné situace rychle a s grácií.

 

Panna

Na začátku dne potkáte sympatický protějšek, jenž vás okouzlí. V hlavě si malujete, jak by mohla vypadat společná budoucnost, ale v realitě se neodhodláte k prvnímu kroku. Zbytečně si tak necháte uniknout šanci na zajímavý a hlavně nadějný vztah.

 

Váhy

Příbuzní vědí, že ve vás mají správného parťáka, na něhož se mohou kdykoli spolehnout. Stanete se proto zpovědní vrbou pro blízkého přítele, jenž vám svěří tajemství. I když vás svrbí jazyk, zavázali jste se slibem mlčenlivosti a nechcete ho porušit.

 

Štír

Milí Štíři, ne všechno se vám daří podle představ. Nikdo není dokonalý, a tak i vy v určité situaci šlápnete vedle. Hledáte způsob, jak se z potíží vykroutit. Pro všechny zúčastněné bude lepší, když svou chybu přiznáte. Bolet vás to určitě nebude.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2019

Nový rok se blíží a bude opravdu výjimečný! Zjistěte již nyní, co vás čeká a nemine!

 

Střelec

Hlavu vzhůru, milí Střelci! Zbytečně si podrýváte sebevědomí. Potřebnou dávku sebejistoty vám dodá sympatický člověk, který o vás projeví zájem. Pokud odhodíte zábrany a vsadíte na přirozenost, užijete si spolu příjemné odpoledne a dost možná i noc.

 

Kozoroh

Přátelé se na vás mohou kdykoliv stoprocentně spolehnout. Obrátí se na vás s urgentní prosbou také dnes. Přestože jste měli jiné plány, blízkému bez váhání vyjdete vstříc. Víte, že vám vaši ochotu v případě nouze vynahradí. Každý souputník se hodí.

 

Vodnář

Vodnáři si nehlídají zadní vrátka a někdo této chvilkové nepozornosti využije ku svému prospěchu. Chcete před okolím vystupovat sebejistě a pevně, ale máte slabá místa. Někdo tuto slabinu odhalí a zneužije ji. Nemá cenu víc zapírat, raději se braňte.

 

Ryby

Program vám dnes nevychází podle puntičkářského plánu, a tak nejste zcela spokojení. Ať se snažíte, jak se snažíte, práce vám dá zabrat. Chcete stihnout vše najednou a panikaříte, když se plány bortí. Pomůže, když vyškrtnete ze seznamu pár položek.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře