Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 3.1.2019

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 03.01.2019, 00:00 | 03.01.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 3.1.2019

Beran

Ohnivá beraní povaha se na začátku měsíce dostává ke slovu. Není správná doba pro ohnivé dialogy. Ani jedna zúčastněná strana totiž není schopná přistoupit na kompromis. Obezřetnost je třeba především na pracovní půdě. Nadřízené si držte od těla.

 

Býk

Třetí den letošního roku může být plný smíchu a zábavy. Stačí, když z práce nezamíříte rovnou domů, ale zkusíte nějakou novou volnočasovou aktivitu, k níž se vás blízcí snaží přemluvit. I když si předsevzetí nedáváte, změna programu vám prospěje.

 

Blíženci

Ačkoliv jste roztěkaní, zvládnete se najednou věnovat mnoha povinnostem. Toho si všimnou nadřízení, které v těchto dnech můžete získat pro zvýšení platu nebo další benefity. Máte slibně našlápnuto, takže není vyloučen ani zájem ze strany konkurence.

 

Rak

Pořád si vychutnáváte pozvolný rozjezd nového roku, kdy si s blízkými notujete ve všech důležitých ohledech. Važte si toho a moc nerýpejte do vosího hnízda. Zato si v klidu připravte scénář na nadcházející týdny. Ve stresu budete mít po čem sáhnout.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA LEDEN

Zajímá vás, na co se můžete v lednu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Trigon Marsu vám nedovolí sedět s rukama založenýma v klíně. Máte potřebu aktivně jednat, vyvíjet se a být stále v pohybu. Riskujete ve všech sférách. Někde je to vítané více, jinde méně. Ke zdrženlivosti vybízí hvězdy zejména v rodinných vztazích.

 

Panna

Připadá vám, jako by vám něco svazovalo ruce. V zaměstnání nedokážete udělat správné kroky a trvá vám dlouho, než se k něčemu rozhoupete. Kvůli tomu mohou skrz prsty proklouznout zajímavé nabídky. Už zítra bude klima o poznání přívětivější. Vydržte!

 

Váhy

Mars nabádá Váhy k většímu utrácení. To, co začne nevinným nákupem jen tak pro radost, může skončit pořádnou dírou v rodinném rozpočtu. Myslete na budoucnost a zkuste se vyhnout obchodním centrům. Povánoční výprodeje jsou v lednu mocným lákadlem.

 

Štír

V soukromí se dočkáte báječné zprávy, která může zamávat stávajícím rutinním fungováním. Neplánujete rozšíření stávající rodiny? Nebo s miláčkem hledáte útulné hnízdečko pro svou čerstvou lásku? Hvězdy takovým krokům na začátku roku velice přejí.

 

TAROT FINANCÍ

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Střelec

Čekají vás radostné chvíle, které si umíte vychutnat plnými doušky. Cítíte, co je pro váš život důležité a jakými činnostmi byste se neměli zdržovat. To je na začátku roku hotovým požehnáním. Místo předsevzetí se rovnou pustíte do zásadních změn.

 

Kozoroh

Pod tíhou společenského dění podlehnete novoročním předsevzetím. Původně jste si nechtěli žádná stanovit, ale síla okolního tlaku je větší. Nakonec budete rádi, že jste změnu odstartovali. Hvězdy pomohou zlepšit životní klima a cítit se šťastnější.

 

Vodnář

Cítíte, jak vaše fyzická i duševní kondice narůstá. Nejlépe ji zúročíte v zaměstnání, kde je potřeba dohnat resty nahromaděné v období svátků. Zatímco ostatní kolegové se dostávají na provozní teplotu, Vodnáři už jsou daleko na prvním kilometru.

 

Ryby

Pohádkové období pokračuje! Zadaní se radují z fyzického i duševního propojení s milovaným člověkem. I když jste spolu dlouhé roky, stále to mezi vámi příjemně jiskří. Že jste zatím svou spřízněnou duši nenašli? Využijte nabídku na rande od přátel.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře