Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 10.1.2019

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 10.01.2019, 00:00 | 10.01.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 10.1.2019

Beran

Novou lásku poznáte díky činnosti, o jaké jste snili jen v představách. Rozhoupejte se k tomu, abyste se přihlásili k dalšímu studiu nebo vyzkoušeli adrenalinový sport či kurz krizové komunikace. Žádná výzva by v tomto týdnu neměla být nedosažitelná.

 

Býk

Báječný vývoj čeká Býky, kteří žádali o hypotéku nebo se hlásili k dalšímu studiu. Vypadá to na pozitivní odezvu! Pokud vás čeká jednání s úřady, udržte si pozitivní mysl. Dokážete bravurně argumentovat, proto není divu, že uspějete na jedničku.

 

Blíženci

Málo kontrolujete své výdaje a nepřemýšlíte o dalších nákladech, které vás čekají. V dalších lednových dekádách se proto můžete dostat do ekonomických potíží. Přestože umíte peníze zajistit, neměli byste se při nakupování chovat jako uhlobaroni.

 

Rak

Cítíte se nepochopení a nemáte vůli s tím cokoliv dělat. Nejspíš vám ublížená role vyhovuje a drahou polovičku terorizujete citovým vydíráním. Co takhle prozradit, co by vám udělalo radost. Protějšek bude spokojenější, když se zbaví tiché domácnosti.

 

TAROT PŘÁNÍ

Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Lev

Rodinné klima se v další lednové dekádě dočká uzdravení. Návštěva rodičů nebo sourozenců vám přinese samé příjemnosti. Můžete se jim vyplakat na rameno a nemáte strach, že se informace dostanou k nezvaným uším. Spíš se spolu ale od srdce zasmějete.

 

Panna

V zaměstnání i v oblasti dalšího vzdělání máte díky pozitivnímu postavení hvězd zelenou. Nezaměstnané Panny objeví ideální místo, na němž uplatní letité znalosti. Slibně nastartovaná kariéra zase nabírá na obrátkách a hned tak něco ji nezastaví.

 

Váhy

Zatímco Váhy šlapou na pracovišti jako švýcarské hodinky, v rozletu jim brání méně flexibilní kolegové. Ani dominantní postavení vám nemohou zaručit, že je postavíte do latě. Kde schází motivace a energie do práce, ani všemožné domlouvání nepomůže.

 

Štír

Vystupujete jako profesionál, který se nezastaví před žádným úkolem. S razancí sobě vlastní se obujete do složité výzvy, takže před vámi raději sama kapituluje. Smích brzy přejde i dravou konkurenci. Je na čase promluvit si o možnostech s vedením.

 

Velký Tarot 2019!

Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

Hvězdy přejí Střelcům na poli partnerského života. Pokud jste zatím ve stavu svobodném, dnes se vám odhalí tajná láska, která vám delší dobu kráčí v patách. Konečně se z vřelých citů vyzná. Máte příležitost získat báječného partnera s perspektivou!

 

Kozoroh

Abyste odvedli skvělé výsledky, potřebujete adekvátní motivaci. Té se vám díky hvězdné přízni dostane. V pracovním životě se setkáte s výzvou, kterou není možné odmítnout. Nadšení pro věc bohužel způsobí, že přehlédnete nedostatky, které vykazuje.

 

Vodnář

Merkur zesiluje tvůrčí myšlení a dolévá Vodnářům na aktivitě. Cítíte, že to můžete v zaměstnání dotáhnout hodně daleko. Pro zaměstnavatele jste ohromným přínosem. Jednáte rychle a přizpůsobujete se měnícím podmínkám bez reptání. Zasloužíte si odměnu!

 

Ryby

Zadané Ryby by se měli ve vztahu držet zpátky. Žárlivost je vítaným zpestřením letitého stereotypu, ale neměli byste to přehánět. Ve čtvrtek to vypadá, jako byste chtěli drahou polovičku přivést k bláznovství. Vážně chcete riskovat tichou domácnost?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře