Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 17.1.2019

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 17.01.2019, 00:00 | 17.01.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 17.1.2019

Beran

Náročné povinnosti vám mohou zpočátku dělat problém, ale byla by škoda vzdávat se jich. Představují sice náročnou výzvu, ale mohou vás posunout k lepší budoucnosti. Jste přece správní Berani, tak se nebojte žádné těžkosti. Věřte a bude vám přáno!

 

Býk

Máte pozitivní náladu a úspěch slibuje vše, nač sáhnete. Na okolí působíte tím nejlepším dojmem, proto nemáte nouzi o obdivovatele. Nedáte na rady kolegů a pozvání na schůzku od blízké osoby s radostí přijmete. Sebejistota je tím nejlepším šperkem.

 

Blíženci

Poslední dobou jste nepřemýšleli nad zadními vrátky a v oblasti financí vám kvůli tomu hrozí nemilé překvapení. Účet úsporami nepřekypuje a nečekaný výdaj vám udělá pořádnou čáru přes rozpočet. Lichvářům se obloukem vyhnete, najde se lepší řešení.

 

Rak

Těšíte se na důležitou obchodní schůzku, na kterou jste se řádně připravovali. Člověk, s nímž se máte setkat, se opozdí a to podráždí vaši puntičkářskou povahu. Věřte, že se čekání bohatě vyplatí. Nejspíš se v této situaci protistrana ocitla nevinně.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU 2019!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým letošním rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev

Pro své kamarády a příbuzné jste nepostradatelnými rádci. Ukážete se jako skvělá zpovědní vrba, navíc přispěcháte s pomocnou rukou k lidem, kteří ji opravdu potřebují. Jak se říká, v nouzi poznáš přítele. Utužíte vztah, který poslední dobou skomíral.

 

Panna

Po vysilujícím pracovním dnu se těšíte na odpočinek s nejbližšími. Ale pozor! Nehodláte se zabydlet na gauči u televize, ale máte v plánu neotřelý večer. Ať vyrazíte do kina nebo se sejdete s přáteli nad sklenkou oblíbeného pití, užijete si legraci.

 

Váhy

Začínají se vám bouřit hormony a zapalovat lýtka. Díky jisté sportovní nebo dobrodružné aktivitě poznáte člověka, který na vás působí jako magnet. Uděláte vše, abyste se vetřeli do jeho pozornosti. Jen pozor na klepny, jež všechno roznesou po okolí.

 

Štír

Jako novoroční předsevzetí jste si vzali do hlavy, že dosáhnete troufalého cíle a nenecháte se ničím zastrašit. Hvězdy sice do cesty staví drobné překážky, ovšem jejich řešení je pouze příjemným zpestřením rutiny. Per aspera ad astra, milí Štíři!

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY

Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

 

Střelec

Pro mnoho Střelců je čtvrtek dnem plným sentimentu. V srdci vám zůstalo nezaplněné místo a cítíte stesk. Nemáte chuť přijímat pozvání přátel a lebedíte si ve svém světě. Hvězdy vás ale strádat nenechají a otevřou vám překvapivé dveře ke štěstí.

 

Kozoroh

Čtvrtek připraví pro Kozorohy pokušení, kterému lze jen těžko odolat. Perete se se slastnými pocity a výčitkami svědomí. Na vahách rozmýšlíte, zda vám za to daná věc stojí. Nakonec dáte na své morální zásady. Protějšek si bude vaší zásadovosti vážit.

 

Vodnář

Spokojeně si mnete ruce, jak se vám všechno daří. Cílevědomost vás žene dál a nedovoluje polevit nastolené tempo. Konkurence nevěřícně kroutí hlavou, kde se ve vás najednou bere tolik dravosti. Budoucnost, kterou jste si vysnili, se začíná rýsovat.

 

Ryby

Ukážete se jako kavalír, když se zastanete člověka, na němž je pácháno bezpráví. Říkáte si, že nemáte co ztratit. To je svým způsobem pravda, ale přesto to od vás vyžaduje velkou odvahu. Jako správná citově založená Rybka potřebujete harmonický svět.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře