Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 24. 1. 2019

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 24.01.2019, 00:00 | 24.01.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 24. 1. 2019

Beran

Sympatických protějšků se okolo motá kolem, že nevíte, pro jakého z nich se rozhodnout. Nejraději byste měli na každou část dne jednoho, což se logicky neobejde bez následků. Na perspektivní soužití nemůžete pomýšlet a ještě riskujete své zdraví.

 

Býk

Příbuzní začnou vyzvídat podrobnosti o vašich známých. Nezvyklou zvídavostí budete zaskočeni, a tak byste nemuseli vědět, jak zareagovat. Lehce by se tak mohlo stát, že by nevinné přátelství začalo vypadat jako láska. Čím více vysvětlujete, tím hůř.

 

Blíženci

V mnoha otázkách byste se mohli nebezpečně unáhlit. Nerozhodujte se podle citových pohnutek a raději počkejte, jak se události vyvinou. Znát to bude na mezilidských sporech, které chcete okamžitě hnát k soudu. Horká hlava vám může nadělat problémy.

 

Rak

Někdo si s vámi hraje jako kočka s myší. Na pracovišti se objevuje hned několik škarohlídů, které baví vaše emoční nestabilita. Pošťuchují vás a zkouší, kde jsou vaše hranice. Nedejte se snadno! Ukažte, že když chcete, umíte udržet city na uzdě.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ÚNOR

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Ve čtvrtek se ve hvězdách zrcadlí zajímavá pracovní nabídka. Zaměstnaní Lvi přemýšlejí, zda opustit teplé místečko a zariskovat. Všechno s sebou přináší určitá rizika. Situaci si nechte projít hlavou a proberete ji s člověkem, kterému důvěřujete.

 

Panna

Nastává období jako stvořené pro otevřené rozhovory s dětmi a mladšími členy rodiny. Pokud se už delší dobu rozhoupáváte k jistému nepopulárnímu tématu, teď ho s klidným svědomím otevřete. Hvězdy vám pomohou, aby společná diskuse neskončila fiaskem.

 

Váhy

Vsadíte-li na svůj smysl pro humor, čeká vás příjemný den bez větších výkyvů. Je třeba pochopit, že kvůli vám se svět točit nepřestane. Místo žehrání na aktuální nepřízeň je lepší najít maličkosti, z nichž se můžete radovat. Nebude jich zrovna málo.

 

Štír

I když jsou názory v rodinném kruhu značně rozdílné, pokuste se s blízkými vycházet. Hvězdy radí, abyste táhli za jeden provaz. Jedině tak projdete obdobím náročných zkoušek bez úhony. Spolu překonáte nástrahy snadněji, než jako rozhádaná individua.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Čtvrtek je báječným dnem z pohledu lásky. Nezadaní narazí na člověka, který by stál nejen za hřích. Dokonce si po jeho boku umíte představit společnou budoucnost! Zadaní Střelci vylepší komunikaci s protějškem, a to se logicky odrazí i v ložnici.

 

Kozoroh

Volné chvíle investujete výhradně do ratolestí, v případě bezdětných Kozorohů do letitých přátel. Snažíte se dohnat, co jste v uplynulých dnech nestihli. Uděláte si u nich pozitivní očko a hlavně prospějete sami sobě. Potřebujete na chvilku vysadit.

 

Vodnář

Oproti ostatním znamením zvěrokruhu budete vděčení osudu za náročné období, kterým jste museli projít. Čtvrtek vás ujistí v tom, že všechno zlé je k něčemu dobré. Poučili jste se z předchozích nezdarů a zůstáváte pokorní před stávajícím štěstím.

 

Ryby

Práce ovlivňuje život Ryb celkově a jste z toho nervózní. Nevíte, od jakého konce začít a kde skončit. Měli byste potíže jednoduše hodit za hlavu a dopřát si den plný odpočinku. V zaměstnání se bez vás nezblázní a vám prodloužený víkend jen prospěje.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře