Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 31. 1. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 31.01.2019, 00:00 | 31.01.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 31. 1. 2019 podle horoskopu.

Beran

Na konci měsíce nedělejte unáhlené závěry kvůli měnícímu se klimatu v zaměstnání. Novinky vás mohou přinutit k tomu, abyste zvážili profesní změnu. Nedokážete ale vidět do budoucnosti, kde byste mohli profitovat právě z těchto nečekaných proměň.

 

Býk

Poslední lednový den připomene Býkům jejich předsevzetí. Říkáte si, že by bylo na čase začít na něm intenzivně pracovat, jinak z něj nic nebude. Ať se týká vylepšení vzhledu, dalšího vzdělávání nebo třeba hledání lepšího bydlení, začněte ještě dnes.

 

Blíženci

Závěr měsíce vylepšuje vyjednávací pozici. Pokud toužíte po lepším platu, vlastní kanceláři nebo dalších benefitech, zkuste o tom se šéfem promluvit. Schopnost bleskurychlé argumentace z vás dělá bezkonkurenční vyjednavače. Daří se vám i v obchodě.

 

Rak

Uvědomíte si, že s miláčkem táhnete za jeden provaz, i když to tak v uplynulém měsíci často nevypadalo. Dáte mu najevo, že je pro vás společná budoucnost prioritní. Zaslouží si vědět, co pro vás znamená. A vám romantická překvapení nedělají problém!

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev

Na konci ledna můžete narazit na člověka, s nímž vás pojí společná minulost. Nebudete z toho mít vůbec radost a nejraději byste se propadli do země. Tak jednoduché to bohužel nebude. Setkání tváří v tvář můžete ukončit díky předem připravenému alibi.


Panna

Nezdržujte se tím, co nemůžete změnit. Plakat nad rozlitým mlékem je špatné v práci i milostném životě. Raději se snažte odčinit své skutky, nebo se z nich poučte. Vždyť nikdo není neomylný a za pár dní si na vaše faux-pas nikdo ani nevzpomene.

 

Váhy

Nenechte se zastrašit lidmi, kteří vám závidí štěstí. Oč víc vám hází klacky pod nohy, o to zářivější úsměv na ně vykouzlíte. I když s vámi cloumají emoce, udržíte je na uzdě a vykřičíte se při nějaké nenásilné aktivitě. Ne nadarmo vás láká sport.

Štír

Poslední lednový den investujte sami do sebe. Nechte se přemluvit k nákupům svršků nebo návštěvě kadeřníka. Změna zevnějšku vás navnadí k dalším změnám a polechtá nízké sebevědomí. Čtvrtek je skvělým dnem i pro Štíry, kteří se chtějí zbavit nešvarů.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ÚNOR

Zajímá vás, na co se můžete v únoru těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem! 

 

Střelec

Protějšek vám vyčítá příliš benevolentní přístup vůči dětem. Nechcete být rodičem, kterého by se děti bály a raději volíte kamarádské chování. Spřízněná duše má ovšem strach, aby vám potomci nepřerostli přes hlavu. Najít shodné řešení není nemožné.

 

Kozoroh

Potrvá delší dobu, než se dostanete na provozní teplotu. Jste zlenivělí a nejraději byste jen surfovali po internetu, nebo leželi v posteli. Jak začnete s takovým programem, těžko se přinutíte ke změně. Přitom zapomínáte, že bez práce nejsou koláče.

 

Vodnář

Pokud se necítíte ve své kůži a nemůžete přijít na příčinu fyzické i psychické únavy, rozhlédněte se kolem. Nejspíš máte ve svém okolí pijavici, která se na vás přiživuje. Negativně naladěný člověk, co si neustále stěžuje, je horší než ataka chřipky.

 

Ryby

Nenechte si zkazit dojem z uplynulého měsíce kvůli jednomu škarohlídovi v zaměstnání. Probuďte svou empatii a řekněte si, že vám nešťastný jedinec nestojí za pomstu. Nakonec ze sebe budete mít dobrý pocit a pro dotyčného člověka to je nejlepší trest.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře