Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 7. 2. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 07.02.2019, 00:00 | 07.02.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 7. 2. 2019 podle horoskopu.

Beran

Mars ve vás probouzí nedočkavost a chce všechno ihned. Znát je to jak v kariéře, tak v oblasti investování i bydlení. Máte spoustu zajímavých nápadů, ale nedokážete pochopit, že vyžadují rozvahu a snahu. Ne všechny změny přijdou na lusknutí prstu.

 

Býk

Neplánujte si toho na jeden den moc. Některé úkoly vypadají lákavě, ale nakonec by vám mohly pořádně zavařit. Obvykle byste je zvládli levou zadní, ovšem tentokrát nemáte potřebnou inspiraci. Múza si vzala dovolenou a každý nápad vás stojí hodně sil.

 

Blíženci

Na pracovišti jste bezkonkurenční. Přesně víte, co máte dělat a díky hvězdám jste ve správný čas na správném místě. To vám otevírá překvapivé možnosti. Jediné, v čem se skrývá černá kaňka, je narůstající únava organismu. Stres si vybere svoji daň.

 

Rak

Náročný pracovní program vám dává zabrat jak psychicky, tak fyzicky. Dejte si pozor, jakým způsobem se stravujete. Už takhle dostává zažívání zabrat vlivem stresu, tak ho neprovokujte nekvalitní potravou. V opačném případě riskujete zdravotní obtíže.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ ČÍNSKÝ HOROSKOP 2019

Rok Vepře začne 5. února a bude opravdu výjimečný! Zjistěte již nyní, co vás čeká a co nemine!

 

Lev

Pracovní úkoly dnes nejdou tak snadno, jak jste očekávali. Budete muset sáhnout do svých energetických zásob a zkusit neotřelé postupy. Originalitě se meze nekladou, hlavně abyste nějaké kreativní myšlenky dokázali navzdory Merkurovi vyprodukovat.

 

Panna

Vyhovuje vám, že se v zaměstnání neodehrává nic speciálního. Podaří se vám zvládnout v pracovní době i soukromé povinnosti, a tím si uvolníte ruce pro volnočasový program. Předsevzali jste si, že se budete rozmazlovat a hledáte příjemné wellness.

 

Váhy

Podceňujete věci, které jsou pro další vývoj nesmírně důležité. Jednání s úřady a bankovními institucemi vyžaduje, abyste měli perfektně připravené všechny podklady. V opačném případě budete muset udělat pořádnou odbočku v plánované životní cestě.

 

Štír

Svobodní Štíři by měli dát světu najevo, že se nebrání případnému seznámení. Není totiž jisté, jak na tom právě jste, což může potenciální zájemce odrazovat. Afrodité vám umetá cestu za štěstím a spiklenecky pomrkává i na ty z vás, kteří jste zadaní.

 

TAROT DNE

Personalizovaný výklad kartářkou - sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit.

 

Střelec

Milí Střelci, ačkoliv máte být na co pyšní, zkuste se této nelibé vlastnosti zbavit. Mohla by vám totiž pošlapat dobré jméno v zaměstnání. Kolegové vám závidí a svým nafoukaným postojem jejich rozladění zesilujete. Skutečně stojíte o žabomyší války?

 

Kozoroh

Ačkoliv se v únoru nabízí příležitost k nalezení pevného svazku, nedokážete se v milostném životě zbavit rozporuplných pocitů. Venuše ve spojení s Uranem vám nedovoluje užívat si aktuální štěstí naplno a hledá různé mouchy. Zkuste se nad to povznést!

 

Vodnář

Mars v sextilu na vaše Slunce přilévá odvahu a sebevědomí. Načerpejte je do zásoby, protože v polovině měsíce se tato přízeň zlomí. Pusťte se s chutí do práce, teď se ani nestačíte zapotit. Jste rozhodní a přesně víte, čeho a jak chcete dosáhnout.

 

Ryby

Prostředků máte na začátku víc, než jste zvyklí. Venuše stojí za tím, že se k vám přikutálí peníze bez větší dřiny. Dost možná vás potěší zúčtování daní, nebo se dočkáte překvapivého dědictví. Sami přiložíte ruku k dílu, což nezůstane bez odměny.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

dercy09 13:47 09.02.2019
Jmenuji se Darci Lyne. Jedná se o velmi šťastný den mého života díky pomoci, kterou mi doktor .nosakhare pomohl získat zpět svého bývalého manžela s kouzlem lásky a magie. Byl jsem ženatý po dobu 6 let a bylo to tak hrozné, protože můj manžel opravdu podváděl a hledal rozvod, ale když jsem narazil na Dr..nosakhare e-mail na internetu o tom, jak pomohl tolik lidí dostat své ex zpět a pomoci opravit vztah a dělat lidi šťastný ve svém vztahu. Vysvětlil jsem svou situaci a pak jsem hledal jeho pomoc, ale podle mého největšího překvapení mi řekl, že mi pomůže s mým případem a že teď slaví, protože se můj manžel úplně změnil k lepšímu. Vždycky chce být po mém boku a nemůže bez mého daru dělat nic. Opravdu se těším svému manželství, což je velká oslava. Budu pokračovat v svědectví na internetu, protože Dr. Nosakhare je pravým kouzelníkem. POTŘEBOVAT POMOC? KONTAKT
  -Email - blackmagicsolutions95@gmail.com
můžete jej také přidat do aplikace Whats-app: 2349083639501
On je jediná odpověď na váš problém a přináší vám pocit spokojenosti ve vašem vztahu. A je také dokonalý ve vašem vztahu.
chcete svůj bývalý zpátky?
politické ambice?
Bezdětné řešení problému?
Řešení finančních problémů?
Tmavé kouzelné síly?
řešení nemoci a nemoci těla
Všechny typy řešení problémů astrologií?
Řešení problémů s rozvodem?
ddffdddd