Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 14. 2. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 14.02.2019, 00:00 | 14.02.2019, 00:00 | Krásná.cz

Čtvrtek 14. 2. 2019 podle horoskopu.

Beran

Zkuste se rozpomenout na smysl pro humor a uplatněte ho jak v pracovních vztazích, tak na domácí půdě. Smích je, jak známo, nejlepší lékař. A platí to jak pro fyzické, tak psychické neduhy. Je příjemné zbavit se aspoň na chvíli napjaté atmosféry.

 

Býk

Tvrdě dřete, ale pohled na bankovní účet není moc potěšující. Hlavu vzhůru! V posledních týdnech jste dali úsporám zabrat, proto se nesmíte divit, že na tom nejste finančně nejlépe. Trpělivost přináší nejenom růže, ale hlavně potřebné prostředky.

 

Blíženci

Ve čtvrtek končí perspektivní období, kdy máte možnost rozmnožit své úspory. Jednak se naskytnou zajímavé šance k investicím a druhak se můžete blýsknout profesně. Myslete na zadní kolečka a vydělané korunky hned neutrácejte. Teď potřebujete rezervu.

 

Rak

Chcete se poprat s každým úkolem, který se teď nabízí. Ani zdravá sebejistota není tím, co by vás limitovalo v rozletu. Šéfové jsou sice trochu skeptičtí, ale na druhé straně nemají žádného agilního adepta, který by vám konkuroval. Tak se ukažte!

 

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ

Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď! 

 

Lev

Rádi byste své znalosti předali dalším generacím, což se vám o víkendu podaří. Děti jsou výjimečně dobře naladěné a s chutí vyslechnou vaše slova. Vyrazte s blízkými na výlet do krajiny vaše dětství nebo je pozvěte k sobě do práce. Nadchne je to.

 

Panna

Chvíle strávené s přáteli přinesou veselé rozpoložení. Snaha utopit starosti v kapce alkoholu ovšem může vést k pořádné kocovině, a to nejen fyzické. Nezadané Panny si vyhodí z kopýtka a spíš, než rozumem, se budou řídit svými rozvášněnými touhami.

 

Váhy

Sex-appeal Vah cloumá během Valentýna s nejedním svobodným srdcem. Flirtování a lichotky vám jdou jako po másle a do pečlivě nastražených pastí se lapí vyhlídnuté oběti. Čtvrtek strávíte s atraktivním protějškem po boku a o ničem jiném nepřemýšlíte.

 

Štír

Štíři v novém zaměstnání najdou oporu ve zkušenějším kolegovi. Pokud se ocitnete ve svízelné situaci, bez vyzvání vám přispěchá na pomoc. Ostřílené profesionály čeká na pracovišti veselá přátelská atmosféra, zejména když není v blízkosti nadřízený.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?

Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec

Umíte se na život dívat z veselejší stránky a nepřipouštíte si, že se něco nepodařilo. Necháváte budoucnost v rukou osudu a věříte, že to dopadne tak, jak má. Bravo! Díky tomu můžete žít s lehkostí a netrápit se věcmi, které není ve vaší moci změnit.

 

Kozoroh

Po pracovní stránce se ve druhé polovině týdne blýsknete v tom nejlepším světle. Nestabilní pozice se upevní a pro zaměstnavatele budete nepostradatelní. Čím náročnějších úkolů se chopíte, tím lépe. Zvládnete uprchnout konkurenci mílovými kroky.

 

Vodnář

Milí Vodnáři, pohodová konstelace se proměňuje a je třeba začít se podle toho chovat. Pokuste se eliminovat chyby v komunikaci s okolím, zejména rodinou. Pokud špatně nacházíte vhodná slova, pouze naslouchejte. Někdy je to víc než jakákoliv rada.

 

Ryby

Další únorový čtvrtek symbolizuje pro Ryby profesní rozmach. Chystáte se na služební cestu? Nebo uvažujete o celoživotním vzdělávání? Jakákoliv novinka, díky níž se můžete kariérně posunout, by vám neměla být zapovězena. Snažte se, co vám síly stačí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře