Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 21. 2. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 21.02.2019, 00:00 | 21.02.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 21. 2. 2019 podle horoskopu.

Beran

Upřímnost je v poslední únorové dekádě největším problémem, s nímž se budou Berani potýkat. V zaměstnání si totiž neberete žádné servítky a každému řeknete, co si myslíte. Dokonce ani před nadřízeným nezamknete ústa na zámek. Znáte to, kdo seje vítr.

 

Býk

Poslechněte svou intuici a pusťte se do aktivit, které vám nedovolí spát. I když jde o naprosto neprobádané území, můžete na něm zazářit. Případně díky této činnosti objevíte někoho nebo něco, co za to stojí. Jednoduše se nebraňte žádným novinkám.

 

Blíženci

Nezadaní Blíženci se musí zamyslet nad tím, co vlastně chtějí. Přelétavost v citech vám nedovoluje navázat perspektivní známost. Zatímco jeden den vám to nevadí, o pár hodin později si stýskáte nad samotou. Zvolněte a poslechněte hlas svého srdce.

 

Rak

Citlivé račí srdce je extrémně háklivé na kritiku. Ve čtvrtek se ji snažte brát z té lepší stránky. Díky ní se můžete zbavit škodlivých vlastností a povyrůst v lepšího člověka. Berte ji ovšem s rezervou a nevěřte všemu, co se vám okolí snaží namluvit.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA BŘEZEN

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Narůstající sebejistota se ve čtvrtek ukáže jako slabá stránka. Připadáte si neohrožení a riskujete. Tělo však není bezúdržbový stroj a potřebuje čas od času seštelovat a hlavně dopřát odpočinek. V závěru týdne by vás mohla zastavit oslabená imunita.

 

Panna

Komunikace s kolegy i rodinnými příslušníky může být nepříjemná. Díky zkušenostem z minulého týdne dáte pozor, aby se nevyhrotila do nebezpečných rozměrů. Raději polknete ostrá slova, ať si nešlapete po štěstí. Výhoda je, že do hlavy vám nevidí.

 

Váhy

Zvykli jste si, že si musíte hlídat záda a nedůvěřovat každému, kdo se kolem mihne. Atmosféra byla v únoru dost vyhrocená, a tak působíte vystresovaně. Teprve dnešní shoda okolností vám ukáže, že můžete vydechnout a nekontrolovat každou maličkost.

 

Štír

Dnešním úkolem Štírů je zachovat si pozitivní náladu. Zejména v zaměstnání se musíte poprat s lidmi, kteří jsou negativně naladění. Prskají kolem sebe jedové sliny, ale snažte se být vůči nim imunní. Všímejte si svého a nehrňte se do týmové práce.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNA DNE

Zjistěte, jak vidí váš dnešní den tajemné runy!

 

Střelec

Potíže s kolegy nebo nadřízeným nebudou mít dlouhého trvání. Tedy pokud v sobě najdete odvahu přiznat vlastní chybu nebo druhým osobám vyjít vstříc v náročné situaci. To vám ve čtvrtek usnadní mezilidskou komunikaci výrazně nejenom v zaměstnání.

 

Kozoroh

Budete mile překvapeni jistým kolegou, s nímž si padnete do noty. Předáváte si poznatky z oboru a vzájemně se inspirujete. Společně strávená pracovní doba vám díky tomu příjemně uteče. Své know-how si ovšem chraňte. Natolik dobře ho zatím neznáte.

 

Vodnář

Obchodní jednání nedopadne podle vašich představ a komplikace hlásí i služební cesty. Ve druhé polovině února se vám totiž nedaří argumentovat tak, jak jste zvyklí. Nadřízení nechápou vaše pracovní postupy, navíc jim neujde vaše častější chybovost.

 

Ryby

Všechny úkoly plníte bezchybně a včas. Jste jako premianti, kterým záleží na tom, aby ve všem byli první. Kolegové si vás trochu dobírají, ale nemyslí to zle. Máte štěstí, že vám fandí. Posouváte se totiž nahoru vlastní pílí a nikoliv pletichami.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře