Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 7. 3. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 07.03.2019, 00:00 | 07.03.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 7. 3. 2019 podle horoskopu.

Beran

Díky Venuši prožíváte fantastický start března a můžete dosáhnout všeho, po čem toužíte. Dočkáte se uznání od svého okolí včetně rodiny. Lichotky jsou mířené do černého, a proto vás upřímně potěší. Načechrají ego a dostanou vás tam, kam je třeba.

 

Býk

Atmosféra na pracovní půdě je napjatá a vzduch by se dal krájet. Za nepřátelským klimatem se skrývá nepříjemná událost, které jste byli nedávno svědkem. Netlačte na pilu a raději počkejte, až vše vyšumí do ztracena. Jakékoliv zásahy budou ke škodě.

 

Blíženci

Láska je všude kolem vás! Zadaní Kozorozi cukrují se svou drahou polovičkou a vychutnávají si jiskření, které v léty omšelém vztahu nebylo typické. Ani singles nezůstanou s prázdnýma rukama. Zvyšují se šance k nalezení ideálního protějšku pro život.

 

Rak

Vedení vám rádo svěří náročné úkoly, protože o vás nepochybuje. Polechtá to vaše ego a chcete se vyšvihnout. Neměňte zajetý systém a spolehněte se na odzkoušené praktiky. Experimentování by vás zbytečně zdržovalo a nakonec nepřineslo nic pozitivního.

 

TAROT DOVOLENÉ

Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Lev

Nebaví vás skákat podle toho, jak nadřízení pískají. Pokud jejich chování přesahuje hranice, dáte jim to najevo. Máte svou hrdost, o kterou se nenecháte připravit. Jste přesvědčeni, že vaše profesní schopnosti se budou hodit i jinde. Dobře děláte.

 

Panna

Na začátku března je pracovní laťka nasazena hodně vysoko. Jistě nečekáte, že takové tempo vydržíte dlouho. Udělejte věci nezbytně nutné a dopřejte tělu odpočinek, po němž volá. Uprostřed pracovního týdne si můžete udělat u nadřízených výhodné očko.

 

Váhy

Napětí v pracovním kolektivu dospěje do svého konce. Vaše tvrdohlavost se zklidní, a tak můžete začít jednat racionálně a s chladnou hlavou. Plány ke zlepšení situace nezůstanou bez odezvy. Začněte u nadřízených, s ostatními kolegy to půjde hladce.

 

Štír

Vypadá to, že se kolem vás motá energetický upír. Necítíte se ve své kůži a z pracovního programu jste utahaní jako kotě. Je chyba uzavírat se před společností. Pozvěte kamarády, nebo se nechte vytáhnout do kina. Potřebujete vypnout přetažený mozek.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP LÁSKY NA BŘEZEN

Zjistěte, co si pro vás hvězdy na tento měsíc připravily v milostném životě!

 

Střelec

Merkur v nevlídném postavení k Jupiteru zkresluje objektivní pohled na svět. Máte tendenci přikrášlovat si události podle sebe a mohli byste narazit. Jakmile se jedná o kariéru či investiční nabídky, zbystřete. Vraťte se z oblaků zpátky na zem.

 

Kozoroh

Kariéra hraje na začátku března prim a okolí by před vámi mělo smeknout. Jdete za svým cílem, ale na nikom neparazitujete. Platíte za profesionály, na jejich práci nikdo nenajde žádnou nedokonalost. Podnikatelé mohou expandovat s jistou novinkou.

 

Vodnář

Na pracovní půdě se nepohodnete s mladším kolegou. Každý řešíte nastalý problém jinak, a tak se snadno dostanete do konfliktu. Lépe se vám bude dařit při individuální práci než v kolektivu. Máte pocit, že vás druzí limitují a brání vám v rozletu.

 

Ryby

Aktivní Mars v Rybách probouzí zdravou sebedůvěru. Nenecháte si mluvit do záležitostí, které jsou čistě ve vaší režii, a stýskáte si nad tím, že jste to neudělali dříve. Kariéra i milostný život naberou překvapivý směr. Konečně jdete tam, kam chcete.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře