Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 14. 3. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 14.03.2019, 00:00 | 14.03.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 14. 3. 2019 podle horoskopu.

Beran

Před měsícem jste slavili Valentýna a nastávají ideální podmínky, abyste do vztahu opět vnesli nějaké překvapení. Čas letí jako splašený a s narušením stereotypu byste neměli čekat na první máj. Udělejte si vlastní příležitost k oslavě vaší lásky.

 

Býk

Máte pocit, že se vaše soukromí smrsklo do miniaturní bubliny. Návštěvy se střídají jedna za druhou, v zaměstnání nikdo nerespektuje osobní prostor, o veřejném dění nemluvě. Prahnete-li po klidu, musíte uprchnout do přírody. Její náruč vás vyléčí.

 

Blíženci

Milí Blíženci, pochopte, že není ve vašich silách obsáhnout všechno vědění světa. Nebojte se přiznat, že něčemu nerozumíte, nebo potřebujete pomoci s úkolem, který je nad vaše možnosti. Nebudete se cítit trapně. Naopak se vám uleví a vše půjde snáz.

 

Rak

Březen je pro Raky ztělesněním tělesného a duševního potěšení. Nasloucháte svým potřebám a nedovolíte, aby zůstaly nenaplněné. Celý den se musíte pořádně otáčet v zaměstnání, takže si volný čas hodláte zařídit podle svého. Jenom ať vám to vydrží.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Lev

Blížící se polovina měsíce upozorní Lvy na životní mezníky, které jsou pro ně důležité. V poslední době jste neměli prostor na jejich řešení, ale teď se znovu dostávají ke slovu. Může jít o změnu bydlení, sňatek či přírůstek do rodiny. Hledáte shodu.

 

Panna

Vyhlížíte náročný den, kdy byste nejraději utekli někam daleko. Chybí vám životní energie, abyste ustáli náročné pracovní výzvy. Netvařte se jako nepřemožitelný jedinec a poproste o pomoc kolegy i příbuzné. Okolí uvítá, když sestoupíte z piedestalu.

 

Váhy

Je čas, abyste přešli od slov k činům. Tedy alespoň v rovině cestování. Hvězdy jsou přívětivě nakloněné výletům a plánování zahraničních cest. Pokud jste nevyřešili otázku letní dovolené, teď je k tomu správná doba. Najdete nabídku podle svého gusta.

 

Štír

Ve čtvrtek byste se měli ukotvit v přítomném čase. Myšlenkami se vznášíte v jiných galaxiích a uniká vám kouzlo okamžiku. Chcete-li si odpočinout, nemůžete okamžitě dupnout na brzdu. Zvolněte a dopřejte si zážitek podle svého gusta. Klidně erotický.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Kolektivní práce teď není nic pro Střelce. Máte vlastní styl, který nekoresponduje s nastavením spolupracovníků. Bohužel nelze počítat ani s podporou nadřízených. Jako by nechtěli vaše argumenty poslouchat. Nejlepší bude těmto problémům předcházet.

 

Kozoroh

Můžete se spolehnout na solidní nabídky. Navíc nad vámi drží ochrannou ruku přející trigon Marsu, díky kterému odhalíte všechny podvodníky dřív, než stačí rozbalit svá fidlátka. V zaměstnání zvažte možnost vlastního podnikání. Práce se neštítíte.

 

Vodnář

Nejraději byste se vším sekli a dali výpověď. Pohráváte si s myšlenkou, že se hodíte marod, nebo se vymluvíte na nemocné děti. Ani k jednomu kroku nakonec nenajdete odvahu, takže v práci vydržíte do konce. Bohužel za vámi nejde nic kloudného vidět.

 

Ryby

Ať to mezi vámi jakkoliv neklapalo, Afrodité umožní vykročit za lepši budoucností. Na stávající vztah hledíte s optimismem v srdci, a tak i z poněkud nepříjemných situací vybruslíte s grácií. Singles dají druhou šanci člověku, který se o ně snaží.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře