Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 21. 3. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 21.03.2019, 00:00 | 21.03.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 21. 3. 2019 podle horoskopu.

Beran

Přechod Slunce přináší obrovskou dávku energie, která zatočí s jarní únavou. Najednou se cítíte neporazitelně a chcete expandovat ve všech životních směrech. Hodláte vzít štěstí do svých rukou a nepochybujete, že uspějete. Zdravé sebevědomí vám sedí.

 

Býk

Vymýšlíte neuvěřitelné konstrukce, abyste se vymluvili z programu, který vás straší. Může jít o pracovní cestu i smluvené rande. Postavte se problému čelem a věřte, že celá záležitost může dopadnout úplně jinak, než si myslíte. Za zkoušku to stojí.

 

Blíženci

Pracovní záležitosti nelámejte přes koleno. Do konce týdne dokončete nejnutnější a věřte, že příští týden bude pro kariéru přívětivější. Teď musíte zapojit všechny mozkové závity, abyste neudělali botu. Veškeré snažení by tedy bylo spíš ke škodě.

 

Rak

Rozepře s nadřízeným jsou častější než v uplynulých dnech. Špatně je snášíte a přemýšlíte nad tím, co jste mohli udělat jinak. Nenechte si sebrat vítr z plachet a soustřeďte pozornost na veselejší aktivity. Odvádíte skvělé výkony, soustřeďte se na ně.

 

TAROT PŘÁNÍ

Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Lev

Změny na pracovišti vám udělají čáru přes rozpočet. Nejraději byste přesídlili do jiného zaměstnání, ale nemáte nic jistého. Nejlepší řešení je vybít se z nahromaděných emocí v přírodě nebo při sportu. Všechno zlé je k něčemu dobré. Budete v kondici.

 

Panna

Pokud potřebujete s vedením probrat možné platové zlepšení a jiné benefity, odložte to na příští týden. Teď byste nevybojovali nic nového, naopak byste mohli leccos ztratit. Nedovolte, abyste se ocitli pracovně pod tlakem. Potřebujete mít svůj klid.

 

Váhy

Přátelské naladění Vah přinese zasloužené výsledky, kdy roste vaše obliba mezi kolegy, přáteli a širším okolím. Mezilidské vztahy jsou překvapivě bezproblémové. Nezadaní mohou okouzlit člověka, na něhož by si ještě minulý týden netroufli pomyslet.

 

Štír

Mezilidské vztahy prochází velkou proměnou. V prekérní situaci byste od jistého člověka čekali nezájem, nebo spokojený úsměv. Nabídnutá pomocná ruka vás proto příjemně zaskočí. Začnete měnit svůj pohled na lidi v okolí a přehodnotíte okruh přátel.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?

Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec

Podaří se vám objevit skutečnou podstatu partnerova zvláštního chování. Nejspíš za tím vším stojí žárlivost a nedostatečné sebevědomí. Nepřizná se vám sám, přesto je to nad slunce jasné. Blížící se víkend zasvěťte lásce. Oba to potřebujete jako sůl.

 

Kozoroh

Nesnažte se pracovat na sílu a poslechněte tělo, které vám dává najevo své limity. Přibrzděte vysoké tempo, dokud je čas. V opačném případě si koledujete o zdravotní potíže, které by vás vyřadily z provozu na delší dobu. A to jistě není váš záměr.

 

Vodnář

Jste v jednom kole a máte obavy, zda zvládnete dokončit všechny úkoly. Pochopení u nadřízených teď nehledejte. Po víkendu budou případné diskusi otevřenější. Zatím zkuste získat na svou stranu ostatní kolegy. Je vás víc, nebudete se bát vlka nic.

 

Ryby

Když se nesnažíte upoutat na sebe pozornost, pak se vám to podaří. Jistou osobu okouzlíte svým způsobem myšlení a všeobecným rozhledem. Pojem sexy mozek dostává úplně jiný rozměr. Navíc jde o charismatického člověka, kterého si klidně necháte líbit.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře