Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 28. 3. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 28.03.2019, 00:00 | 28.03.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 28. 3. 2019 podle horoskopu.

Beran

Sextil Venuše zesiluje už tak společenskou povahu Beranů. Potřebujete být obklopeni stejně naladěnými jedinci, takže vám rodinný kruh nestačí. Sezvete přátele a připravíte večírek, na jaký budete dlouho vzpomínat. Nezadaní díky tomu někoho poznají!

 

Býk

Milí Býci, věřte staré pravdě, že kdo si počká, ten se dočká. Platí zejména v lásce a financích, kde Venuše vybízí ke zdrženlivosti. Člověk, do kterého se zblázníte na první pohled, nakonec bude úplně jiný, než za jakého ho máte. Nikam nespěchejte.

 

Blíženci

Říkáte si, že účel světí prostředky. Ve čtvrtek nejsou všechny vaše kroky košer, na druhé straně směřujete k cíli, který potěší všechny zúčastněné. Takže nad vámi hvězdy přimhouří obě oči. Drahá polovička nezjistí, co za náhlým překvapením stojí.

 

Rak

Největší radost máte ze svých ratolestí nebo mladších členů rodiny. Podaří se jim totiž husarský kousek, díky kterému jste na ně ohromně pyšní. Navíc v celé záležitosti máte prsty, takže je nadšení mnohonásobně vyšší. Zasloužilo by to oslavičku.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev

Bdí nad vámi samo Slunce, tak jak by mohlo být vůbec zataženo? Štěstí se ukazuje hlavně v zaměstnání, ale ani láska nemusí stát stranou. Je čas lépe hospodařit se svými silami, jichž na konci měsíce rychle ubývá. O víkendu byste sotva popadali dech.

 

Panna

Na konci měsíce se vám může podařit získat nárazově finance, se kterými jste nepočítali. Zatrhněte si jejich utrácení a schovejte je na horší časy. Hvězdy myslí na budoucnost a nabízí finanční rezervu. Podobná příležitost se nebude jen tak opakovat.

 

Váhy

Láska je všude kolem vás. Osudové seznámení vás překvapí na místě, kde to skutečně žije. Nejspíš si kvůli okolnímu lomozu nestačíte nic moc říct, ale jedno bude jasné. Jiskřička přeskočila! Mějte po ruce telefonní číslo a těšte se na další rande.

 

Štír

Pracovní úkoly se snažíte chápat do hloubky, což vám přinese zajímavou perspektivu. Ale také vás to může dostat do časového presu. Zkuste najít rovnováhu mezi svým badatelským přístupem a požadavky klientů a nadřízených. Výsledek bude perfektní.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA DUBEN

Zajímá vás, na co se můžete v březnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Střelec

Věřte tomu, že žádné setkání není zbytečné. Sama Afrodité připravuje jedno zajímavější střetnutí za druhým. Někteří lidé vás inspirují, jiní přináší důležité ponaučení. Přijměte každou zkušenost s otevřenou náručí a těšte se na třešničku na dortu.

 

Kozoroh

Sportujte, věnujte se kulturnímu vyžití, cestujte a hlavně dělejte všechno, po čem uvnitř prahnete. V závěru měsíce je ideální doba, abyste ukojili své tajné touhy. Je jedno, zda se dotýkají lásky nebo kariéry. Vesmír teď pracujete ve váš prospěch.

 

Vodnář

Vodnáři v manželství a dlouholetých vztazích docení závěr měsíce, kdy jim dobrácky naladěný Jupiter usnadní řešení vleklého partnerského problému. Posypete si hlavu popelem a přiznáte, že se vám něco nepodařilo. Teď je třeba zapracovat na nápravě.

 

Ryby

Milé Ryby, v tyto dny můžete potkat člověka, který významně ovlivní vaši budoucnost. Naštěstí to bude v ryze pozitivním slova smyslu. Zprvu se vám může zdát odtažitý, ale je to jenom brnění, které chrání před útoky zvenčí. Dejte dotyčné osobě čas.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře