Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 4. 4. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 04.04.2019, 00:00 | 04.04.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 4. 4. 2019 podle horoskopu.

Beran

Pracovně máte slibně našlápnuto a rozhodnete se otočit pozornost k rodině. Cítíte, že kariéra se bude vyvíjet i bez neustálého dohledu. Ve čtvrtek uděláte velkolepé gesto, kterým dáte najevo svou náklonnost miláčkovi i nejmladším členům domácnosti.

 

Býk

Máte pochopení pro vrtochy svých nejbližších, a proto se vyhnete zbytečným konfliktům. Ještě minulý týden byste reagovali jinak, a tím si šlapali po štěstí. Duben ovšem zlepšuje mezilidské vztahy v čele s těmi příbuzenskými. Všichni se skvěle baví.

 

Blíženci

Výzvou pro dnešní den je naleznout vnitřní harmonii. Pro Blížence je teď hodně těžké zklidnit rozháranou mysl a najít na stávající situaci něco pozitivního. Zkuste zkraje dubna přijít na to podstatné, kvůli čemu stojí za to překonávat překážky.

 

Rak

Nic zásadního vám nebrání v cestě za štěstím! Neberte si dovolenou, protože právě na začátku dubna můžete udělat díru do světa. Pozitivní myšlení vás žene do aktivit, na které byste si ještě před pár týdny netroufli. Teď cítíte, že vám to klapne.

 

TAROT OSOBNOSTI

Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď! 

 

Lev

S financemi to nevypadá špatně. Jste pracovití, což se logicky odrazí na stavu bankovního konta. Za aktivitu poděkujte Merkurovi, který vám nedovolí prokrastinovat, nebo ztrácet čas nesmysly. Přesně poznáte, jaká činnost přináší nejlepší výsledky.

 

Panna

Nenechávejte úkoly na poslední chvíli. Říkáte si, že jde o rutinní činnost, kterou jste dělali už tisíckrát? Bohužel teď nepůjde všechno podle představ, navíc hrozí průtahy kvůli technickým potížím i úřadům. Měli byste mít v záloze časovou rezervu.

 

Váhy

Svobodné Váhy se rozhodnou, že si v tomto měsíci najdou spřízněnou duši, ať se děje, co se děje. Zapracujete na svém zevnějšku, do kterého investujete spoustu času, energie a zejména financí. Jste přesvědčeni, že tentokrát se na vás usměje štěstí.

 

Štír

Konjunkce Venuše a Luny je pozitivní pro vaše finance. Ani nevíte, jak se vám to daří, ale jste všude tam, kde se rozdávají peníze. Výhodnou nabídku poznáte na hony daleko a díky své kreativitě zazáříte na uměleckém poli a v jakékoliv tvůrčí profesi.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA DUBEN

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Střelec

Neuvědomujete si, jaké máte výdaje a kolik dalších prostředků musíte v nadcházejících dnech vynaložit. S financemi to je po celý duben náročné a rozpočet se tenčí víc, než jste počítali. Zvýšené riziko se ukazuje také ve spojení s nekalými nabídkami.

 

Kozoroh

Vhodné dny pro finanční transakce pokračují. Zvažujete investici do budoucna, nebo potřebujete naopak půjčit prostředky na zajištění lepšího bydlení? Pak se do řešení situace pusťte okamžitě. Podmínky pracují ve váš prospěch a nebude to trvat dlouho.

 

Vodnář

Do dalšího pracovního dne se vrhnete po hlavě a s ničím se zbytečně nepáráte. To se nelíbí méně úspěšným kolegům. Vyčítají vám originální přístup a rozhodnou se konzultovat vše s nadřízeným. Máte štěstí, ten za vámi stojí a svěří vám plnou důvěru.

 

Ryby

Milé Rybky, v mnoha životních oblastech tápete. Neúčinějším pomocníkem při hledání správné cesty je intuice. Ta vám ukáže správné řešení hlavně v partnerských vztazích. Platí, že byste se do ničeho neměli nutit násilím. Čas mnoho problémů vyřeší sám.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře