Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 18. 4. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 18.04.2019, 00:00 | 18.04.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 18. 4. 2019 podle horoskopu.

Beran

Zatímco kolegové jsou myšlenkami na velikonočním odpočinku, vy jste stoprocentně soustředění na výkon. Hodláte využít volnějšího dne, abyste si před-dělali úkoly na další týden. V tom vás už Slunce nebude podporovat takovou silou, na niž jste zvyklí.

 

Býk

Nadřízení už vám nestojí za zády jako malým uličníkům, takže se vám konečně uvolní ruce. Můžete experimentovat a snažit se vnést do pracovního procesu vlastní invenci. Díky tomu zjišťujete, že to může být docela zábava. Ještě dáte své profesi šanci.

 

Blíženci

Zapomněli jste na prodloužené volno a teď musíte dohánět práci, která musí být do Velikonoc hotová. Nepanikařte a obraťte se na méně vytížené kolegy. Když se uklidníte a nadechnete, přijdete na rozumné řešení. Žádný problém dnes není neřešitelný.

 

Rak

Úsměv na tváři je tou nejkrásnější ozdobou, jakou si můžete před Velkým pátkem nasadit na tvář. Singles díky němu potkají člověka, se kterým by jim to mohlo klapat nejenom v přátelské rovině. Zatím vám bohatě stačí, že se s někým názorově shodnete.

 

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ

Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev

Jste tak ponoření do práce, že úplně zapomenete na okolní svět. Proto se zdržíte přesčas, nebo zapomenete na program, který jste si domluvili s někým blízkým na odpoledne. Ráno se podívejte do diáře a proberte s drahou polovičkou, co si plánuje.

 

Panna

Před Velikonocemi vás zaskočí velké množství neplánovaných výdajů. Máte v hlavě kalkulačku a snažíte se stihnout přesčasy, nebo vyjednáváte se šéfem o vyšší výplatě. Ani na jedno nespoléhejte a snažte se osekat vydání, která nejsou nezbytně nutná.

 

Váhy

Váhy bojují s jarní únavou, která si na ně před Velikonocemi zasedla. Pokud si zítra užíváte volno, nic náročného si neplánujte. Poslechněte organismus volající po odpočinku a dopřejte mu naprostý relax. Kouzlo vzkvétající přírody vám dolije síly.

 

Štír

V práci se chcete dostat daleko. Cítíte, že jste na koni a všechno vám jde mnohem lépe než v uplynulých měsících. Proto se klidně přihlásíte o práci navíc, nebo zastoupíte nemocného kolegu. Lákají vás zahraniční cesty, školení i důležitá jednání.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY

Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

 

Střelec

Závěr pracovní části týdne bude náročný kvůli chaosu v zaměstnání. Musíte se hodně snažit, abyste zmatky na pracovišti ustáli bez zbytečných konfliktů. Potřebnou oporu a zklidnění najdete díky rodině a harmonické domácí atmosféře. Ještě to vydržte.

 

Kozoroh

Rada pro poslední pracovní den je velmi jednoduchá. Nebuďte zatvrzelí ve svých postojích. Změny mohou přinést mnoho příjemných zážitků, zejména co se lásky týká. Nezadaní jedinci si vychutnají malé povyražení, od kterého ovšem nic hlubšího nečekají.

 

Vodnář

Po finanční stránce si můžete dovolit uvažovat o zajištění do budoucna. Pocit jistoty a bezpečí je pro Vodnáře důležitý a je to znát i na ekonomickém chování. Nejspíš se vám naskytne možnost pracovního přestupu, ale bojíte se šlápnout do neznáma.

 

Ryby

Milé Rybky, v práci buďte ostražité a hlídejte každičký detail. Kvapně odvedenou práci byste museli opravovat, takže byste v důsledku neušetřili čas ani finance. Na odpočinek budete mít dostatek času během prodlouženého víkendu, teď si to nepokažte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře