Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 25. 4. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 25.04.2019, 00:00 | 25.04.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 25. 4. 2019 podle horoskopu.

Beran

Nezadaní Berani k sobě hledají akceschopného parťáka, se kterým by jejich život nabral správný drive. Potřebujete cítit vzrušení a radost ze života, což vám hvězdy slibují v hojné míře. Ani v manželství a dlouholetém svazku to nevypadá na rutinu.

 

Býk

Venuše se v těchto dnech nebrání finančnímu přilepšení díky výhře v loterii nebo dědictví. Vyloučen není ani dárek od blízkého člověka. Byť na první pohled nevypadá nijak nákladně, pro Býky bude mít obrovskou cenu. Jde totiž o projev čisté lásky.

 

Blíženci

Singles k sobě mohou najít ideální polovičku. Nejenom že vás pojí stejné zájmy a pohled na svět, ale také mezi vámi funguje chemie. A to je k nezaplacení! Tentokrát neplatí, že s intimnostmi počkáte alespoň na třetí rande. Dáte tomu volný průběh.

 

Rak

V práci se konečně zklidní situace a naskytne se vám příležitost utéct domů dřív. Nejprve z toho máte radost, ale pak se ocitnete bezprizorní. Nemějte špatný pocit z toho, že nemáte předem naplánovaný program. Hlavně singles ocení větší improvizaci.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Nejste žádní stydlíni a v lásce děláte první poslední, abyste dosáhli toho, po čem tělo i srdce prahnou. Nezadaní Lvi potkají člověka, se kterým by jim to mohlo báječně klapat. Jediné, z čeho máte obavy, je jeho temperament. Předčí dokonce i vás.

 

Panna

Máte otevřené srdce i oči, takže poznáte, když se někdo řítí do maléru. Zároveň poskytnete útěchu blízké osobě, které není vůbec do smíchu. Máte obrovskou náruč, ve které se může vyplakat a svěřit s tajemstvím. Je zaručené, že u vás je v bezpečí.

 

Váhy

Slova někoho blízkého na vás zapůsobí jako studená sprcha. Zkuste eliminovat diskuse na minimum a případnou kritiku nepouštějte k srdci. Zatímco jste teď nezvykle senzitivní, vaše okolí má nabroušenou náladu. To je samo o sobě dost nevhodné spojení.

 

Štír

Snažíte se všechno dělat co nejlépe. Bohužel se přitom spoléháte na různé příručky i rady svého okolí a upozaďujete zdravý selský rozum. Přitom právě ten je nejlepším pomocníkem pro řešení pracovních i soukromých potíží. Vraťte se zpátky na stromy.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Střelec

Postoj k zaměstnání není tak liknavý. Uvědomujete si, že bez práce nejsou koláče, takže přestanete stavět vzdušné zámky a raději se chopíte povinností. Největší motivací jsou účty hromadící se na stole. Pravdou také je, že vás profese začíná bavit.

 

Kozoroh

V zaměstnání se dostáváte pod tlak a nejraději byste od všech povinností utekli. Pohráváte si s myšlenkou, že se hodíte marod, nebo si nahlásíte neplánovanou dovolenou. I když je toho na vás příliš, nadřízení na vaši osobu nemohou říct nic špatného.

 

Vodnář

Díky pozitivní konstelaci Merkuru vám docvakne mnoho věcí, s nimiž jste si celý měsíc marně lámali hlavu. Teď do sebe ozubená kolečka zapadnou a zdá se vám to nad slunce jasné. Jedna originální myšlenka navazuje na druhou a problémy vyřešíte raz dva.

 

Ryby

V zaměstnání se snažíte trhat rekordy a říkáte si, že teď všem vytřete zrak. Když si vzpomenete na své dětství, jistě víte, jak takoví hrdinové v knížkách dopadli. Hvězdy varují před vytahováním a přepínáním sil. Hrozí nepříjemné úrazy a zranění.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře