Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 2. 5. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 02.05.2019, 00:00 | 02.05.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 2. 5. 2019 podle horoskopu.

Beran

Navzdory nevrlé náladě svého nadřízeného se dokážete s prací poprat jedna báseň. Možná vás právě jeho kritické poznámky vybičují k bezvadným výkonům, abyste mu vytřeli zrak. Až do poloviny května se radujete z přílivu energie i zdravé sebejistoty.

 

Býk

Začátkem měsíce excelujete v pracovní sféře. Máte možnost příjemně překvapit nadřízené a získat lukrativní projekt. Velkou roli v tom sehraje originální myšlení a schopnost reagovat na měnící se podněty. Ani jedno vám díky Slunci a Merkuru neschází.

 

Blíženci

Do poloviny května se na vás sype velké množství výdajů, což byste měli mít na paměti. Snadno se nadchnete pro výhodnou nabídku a vydané finance vám budou chybět na důležitější věci. Zkuste dnes nechat platební kartu doma a mějte jen malou hotovost.

 

Rak

Konjunkce Luny s Venuší probouzí konflikty na domácí půdě. Rozmíšky vznikají snadno a když se nad tím zamyslíte, nemají ani reálnou příčinu. Mrzí vás, že se blízcí staví odmítavě ke každému nápadu, se kterým přijdete. Připadá vám to jako revoluce.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA KVĚTEN

Zajímá vás, na co se můžete v květnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Na peníze máte v začátku května štěstí. Jestli se někde rozdávají zlaťáčky, Lvi stojí jako první v řadě. Výhodnou nabídku poznáte také v práci. Jste ochotni sloužit přesčasy, nebo se vydáte na dalekou služební cestu. Víte, že to přinese sladké ovoce.

 

Panna

Počítejte s tím, že vám šéfové dají po včerejším odpočinku pořádně do těla. Jejich ostrá slova vás dokážou popíchnout, takže jim hodláte dokázat, jak se ve vás pletou. Pracujete jako zběsilí a na výsledcích je to samozřejmě znát. Hlavně se nehádejte.

 

Váhy

Utrácení je vaším koníčkem, ale místo radosti z nákupu spíš zažíváte výčitky svědomí. Hospodaření na tom skutečně není dobře a svými zbytečnými výdaji ho ještě zatěžujete. Úkolem dnešního dne je najít jiný smysl života, který vás nepřivede na mizinu.

 

Štír

Na svou kariéru můžete být právem hrdí. Všechno vám jde jako po másle, ať fungujete ve vedoucí pozici, jako podnikatelé nebo řadoví pracovníci. S každým problémem si víte rady a stíháte spoustu úkolů naráz. Fyzické i duševní vypětí je nezbytnou daní.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

Přející vliv Jupitera i Venuše je časovanou bombou. Nemusíte se bát, že by vás rozmetala na kousky. Je plná konfet a příjemných okamžiků, které se do historie zapíšou zlatým písmem. Jste svobodní? Věřte, že váš status nebude mít dlouhého trvání.

 

Kozoroh

Druhý květnový den vyžaduje trpělivost a vnitřní sílu. Říkáte si, že od soukromých trablů utečete k práci, ale moc si nepomůžete. Jako by vás všechno rozčilovalo a necítíte radost z odvedených úkolů. Změnu místa neuspěchejte, zvolili byste špatně.

 

Vodnář

Květen odstartujete perfektně. V každé kapse máte nějakou korunu navíc a hlavně víte, jak s nimi naložit, aby se rozmnožily nebo přikutálely zpět. Pozitivní kvadratura Venuše přináší skvělé podnikatelské nápady a přiměje vás myslet na zadní kolečka.

 

Ryby

Snažíte se rozmnožit rozpočet, ale zatím to vypadá, že střílíte slepými. Hromadí se výdaje a připomíná se půjčka, kterou jste nedávno uzavřeli. Kvůli financím jste jako na trní a nedokážete se ani v klidu vyspat. Musíte na to jít čistě pragmaticky.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře