Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 9. 5. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 09.05.2019, 00:00 | 09.05.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 9. 5. 2019 podle horoskopu.

Beran

Navzdory vrtochům nadřízených prožijete úspěšný den. Dokážete se zakousnout a bez ohledu na okolí pracujete do úmoru. Jako by se vlastně nic důležitého nedělo. Bravo! Snažte se tuto schopnost udržet co nejdéle, emoce jsou v červnu slabou stránkou.

 

Býk

Býkům nechybí praktické uvažování, díky němuž jsou všechny jejich kroky podložené pevnými argumenty. Perfektní vývoj událostí lze očekávat v zaměstnání. Nadřízení respektují odlišný přístup a dají vám volnou ruku, abyste ukázali svoje schopnosti.

 

Blíženci

Profitujete z toho, co se vám podařilo na začátku měsíce. Doznívající nápady si zapište do diáře na dobu, kdy si mozek vezme dovolenou. Nadřízení povolují otěže a nechají vás fungovat dle libosti. Prošli jste náročnou zkouškou, tak si to zasloužíte.

 

Rak

Úspěšný den přeje podnikavým Rakům a těm, kteří uvažují o nástupu do nového zaměstnání. Hvězdy jsou během dne příznivě nakloněny profesnímu rozvoji i cestování. Pozitivní náboj Marsu a Merkuru pocítíte zejména v obchodní činnosti a sebevzdělávání.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA KVĚTEN

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

S drahou polovičkou prožíváte renesanci vztahu. Čtvrtek vás přesvědčí o tom, že partnerovy city jsou i po letech upřímné a vřelé. Není vyloučeno, že zapracujete na rozšíření stávající rodiny. Hlavně podvečer je k manželským povinnostem jako stvořený.

 

Panna

Na pracovišti se musíte kousnout do rtu, abyste neřekli něco jízlivého. Jistý kolega či klient vás svou arogancí a povýšeností přivádí k šílenství. Víkend je na spadnutí, proto své rozhořčení udržte na uzdě. V pondělí už to zvládnete o poznání lépe.

 

Váhy

Na pracovišti jste nepostradatelní. Náročné období pominulo a pro nadřízené jste pravou rukou. Pravděpodobně se s nimi vydáte na pracovní oběd nebo rychle dokončíte důležitou zakázku. Stoupnete na profesním žebříčku, což se odrazí na výplatní pásce.

 

Štír

Štíři mají rebelující náladu. Vlivem Merkuru nechcete poslouchat požadavky vedení a snažíte se jít vlastní cestou. Není divu, že se dostáváte do ostré výměny názorů. Bohužel se vaše snahy nedaří, takže je výsledek horší, než kdybyste sekali latinu.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Podaří se vám okouzlit osobu, která si vás dosud nevšímala, nebo vůči vám dokonce cítila antipatie. Možná se potřebujete vlichotit do přízně nevrlého souseda nebo obměkčit učitelku dětí školou povinných. Jedno je jisté. Dobře víte, co na ně platí.

 

Kozoroh

Dusná atmosféra v domácnosti se rozpustí a opět cítíte tolik potřebnou harmonii. Práce vám jde díky tomu od ruky a s dětmi nebudete mít žádné velké starosti. Vycítí vaši spokojenost a rády se připojí ke šťastné rodinné idylce. Psychicky jste fit.

 

Vodnář

Psychiky jste vysílenější, ale do poloviny měsíce máte alespoň dostatečnou fyzičku, abyste dokončili důležité úkoly. Nechybí vám aktivita a odhodlání dokončit všechno, co jste si předsevzali. Přitom se nabízí možnost zapojit méně vytížené kolegy.

 

Ryby

Pracovitost rybek v rámci zvěrokruhu jednoznačně dominuje. Táhnete s Merkurem za jeden provaz, takže budete mít psychických i fyzických sil na rozdávání. Troufáte si dokonce na úkoly, kterým se ostatní spolupracovníci vyhýbají. Konečně si věříte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře