Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 16. 5. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 16.05.2019, 00:00 | 16.05.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 16. 5. 2019 podle horoskopu.

Beran

Mars se loučí s příznivým sextilem, který pomáhal kariéře. Využijte zbývající energii, abyste dokončili nejnáročnější úkoly. Rozhodujete se rychle a pro nejlepší variantu. Odvážné jednání je posvěceno úspěchem, což bohužel za pár hodin nebude platit.

 

Býk

Milí Býci, můžete se dvojnásobně radovat! Venuše vstupuje do vašeho znamení a spolu s ní přichází příval lásky i prosperity. Afrodité dokáže být ke svým oblíbencům překvapivě štědrá, tak ji požádejte o vše, po čem vaše srdce i tělo upřímně prahnou.

 

Blíženci

Pozornost Blíženců strhne odvážný člověk překypující sebejistotou. Nezadaní po svém boku potřebují stejně energického člověka a jedinci v manželství a dlouholetém vztahu prahnou po větším vzrušení. To se nemusí nutně dotýkat jen intimních radovánek.

 

Rak

Dnešní den ukončí trápení v lásce i na pracovním poli. Nevlídná konstelace mele z posledního, proto byste neměli propadat beznaději. Berte problémy tak, jak přichází, a věřte, že zítra vás čeká o poznání příjemnější den. Z těžkostí vyjdete odolnější.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Ve druhé polovině měsíce se zdržte riskování s financemi. Dosud nad vámi držela ochrannou ruku Venuše, která lehkovážnost zachraňovala. Bohužel s její podporou nemůžete nadále počítat, a tak se vyhněte utrácení za věci, které nutně nepotřebujete.

 

Panna

Milé Panny, v tomto čase máte jedinečnou příležitost nalít si čistého vína a ujasnit si, zda vám stávající protějšek nabízí to, co potřebujete. V lásce nebudete dělat kompromisy nebo přežívat ve vztahu, který vás vysává. Najdete odvahu k rozchodu.

 

Váhy

Ve čtvrtek děláte skvělý dojem na okolí. Můžete navázat důležité kontakty, které zúročíte ve své profesi. Luna se podepisuje na mezilidských vztazích celkově, což byste měli využít pro upevnění zpřetrhaných vazeb. Je zbytečné dělat si nepřátele.

 

Štír

Rozčilují vás lidé, kterým se v zaměstnání a životě celkově daří díky přátelským vazbám a konexím v rodině. Snažte se udržet emoce na uzdě, protože byste zkomplikovali situaci jen sami sobě. Proříznutá ústa by vám tentokrát neudělala dobrou službu.

 

RODINNÝ TAROT

Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

V manželství a dlouholetém vztahu dochází k častějším neshodám. Hvězdy radí dopřát si vzájemně více prostoru pro vlastní plány a ignorovat výpady toho druhého. Dopřejte si víkend s přáteli, nebo zajeďte ke vzdáleným příbuzným. Bude to ozdravná pauza.

 

Kozoroh

Konstelace hvězd přeje převážně nezadaným jedincům. Jestliže se nebudete vyhýbat společnosti, poznáte na vlastní kůži, co znamená vášeň a osudová přitažlivost. Po první polovině května, která byla v citové sféře jako hladovka, je to skvělá zpráva.

 

Vodnář

Ve čtvrtek se rozplynou pochybnosti o perspektivě milostného vztahu. V partnerství vidíte budoucnost a nehledáte na něm zbytečné chyby. Není vyloučeno, že se rozhoupete k tomu, abyste drahé polovičce svěřili klíče od svého bytu. To je velké gesto.

 

Ryby

Druhá polovina května posvítí na skulinky, jimiž utíkají nemalé finance. Následují výčitky ze strany vlastního svědomí a také rodina nebo partner dají nespokojenost nad způsobem vašeho hospodaření jasně najevo. Odpovíte jim svým pracovním nasazením.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře