Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 23. 5. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 23.05.2019, 00:00 | 23.05.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 23. 5. 2019 podle horoskopu.

Beran

Ve čtvrtek chcete dohnat spoustu pracovních aktivit, do kterých vám po většinu května chyběla energie. Teď vás prokrastinace netrápí, naopak máte skvělý pocit z toho, jak rychle mizí resty z pracovního stolu. Jen pozor, abyste nešli hlavou proti zdi.

 

Býk

Poslední květnová dekáda nabízí Býkům příležitost odstřihnout se od mezilidských vztahů, které nikam nevedou a pouze je tlačí ke dnu. Je čas definitivně nechat plavat ukončený vztah, nebo se odtrhnout od kamarádíčků, kteří na vás jen parazitují.

 

Blíženci

Předposlední pracovní den tohoto týdne vyžaduje maximální koncentraci. Není příliš vhodný pro důležité schůzky, protože slovem teď nevládnete. Špatně odhadujete, jaké výrazy si můžete dovolit a mohli byste vypustit nemístný vtip. Držte se formalit.

 

Rak

Nabízí se klíč k rozřešení složité finanční situace. V poslední květnové dekádě se zaměřte na soukromé hospodaření. Obnovíte rovnováhu mezi příjmy a výdaji, a dokonce se můžete dostat do výrazně plusových čísel. Nebude to ovšem bez větší námahy.

 

Velký Tarot 2019!

Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Lev

S přibývajícím měsícem ztrácíte pověstný životní optimismus. Jako by vám nepříjemnosti dokázaly sebrat víru, že se situace vyvine ve váš prospěch. Snažte se myslet pozitivně a zakažte si morousování. K němu vás strhává negativně myslící člen rodiny.

 

Panna

Partner a rodinné zázemí vám navrátí ztracenou životní jistotu. Názorová rozkolísanost je minulostí, znovu si ujasníte, co je pro vás prioritní a čeho chcete v nejbližší době dosáhnout. Otřepete se ze stresu a následujete to, co je pro vás důležité.

 

Váhy

Pomůžete kolegům nebo přátelům s prací, která pro vás neznamená nic složitého. Děláte to nezištně, ale nejspíš si vysloužíte i malou odměnu. Hvězdy neprozrazují, zda se jedná o finance nebo nehmotné díky, přinejmenším však upevníte dobré vztahy.

 

Štír

Zaskočit vás může nezvyklá žárlivost ze strany drahé polovičky. Není to ovšem tím, že byste udělali nějakou chybu. Pravděpodobně se k němu dostaly informace z druhé ruky, a tak pátrá po tom, co je na nich pravdy. Přineste mu pádný důkaz své lásky.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Z jisté noviny v rodinném kruhu jste zaskočení a rozladění. Změny týkající se příbuzných si na konci května berete hodně k srdci a jste jimi ovlivněni víc, než se může zdát. Špatnou náladu nejvíc schytá partner, případně potomci, jsou-li na blízku.

 

Kozoroh

Začínáte si pohrávat s myšlenkou prodlouženého víkendu. Každopádně vás láká vidina volných dní strávených mimo domov. Finanční prostředky nejsou tím, co by vás limitovalo. A rodina se bez vás obejde. Nepřipojí-li se drahá polovička, odjeďte sami.

 

Vodnář

Nenechte se strhnout soutěživostí někoho blízkého. Je těžké uchránit si zdravý rozum ve chvíli, kdy vám okolí servíruje jeden úspěch za druhým. Nemusíte být ve všem první a srovnávat se s iluzí, jakou vám podávají. Máte svůj život. Tím se řiďte.

 

Ryby

Společenský program přinese spoustu kontaktů, které oceníte na pracovním poli. Tentokrát nepotřebujete moc času, abyste se rozpovídali o sobě a svých schopnostech. Působíte nenuceně, jako by vám vůbec o nic nešlo. Platí to také v milostném životě.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře