Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 13. 6. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 13.06.2019, 00:00 | 13.06.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 13. 6. 2019 podle horoskopu.

Beran

Po odeznění hádek na domácím poli jste vyčerpaní a nemáte chuť do ničeho. Nepřekonávejte se a naplánujte na odpoledne program bez rodinných příslušníků. Na chvíli si od sebe odpočinete a víkend proběhne ve veselejším duchu. Jinak všem hrozí ponorka.

 

Býk

Podaří se vám nechat za sebou nepříjemné konflikty s jistým blízkým člověkem. Na svět se díváte bez růžových sklíček, což usnadní mnohé rozhodování. Dokud stojíte nohama pevně na zemi, zvládnete srovnat veškeré strasti, které se zdály neřešitelné.

 

Blíženci

Milí Blíženci, čtvrtek je příhodným dnem pro lásku. Rutinní vztahy ožijí a dostanou impuls do intimního života. Jestliže vám to děti dovolí, vyrazte si s protějškem do společnosti jako za starých časů. Nejlépe je svěřte do rukou babiček nebo tetiček.

 

Rak

V zaměstnání se na vás hrnou neplánované povinnosti. Nejspíš onemocní některý z kolegů, nebo bude potřeba zařídit soukromé záležitosti nadřízených. Ani z jednoho nemáte radost, ale bránit se nepomůže. Nakonec to bude pro něco dobré. Tak se těšte.

 

TAROT OSOBNOSTI

Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev

Dokážete si udržet skvělou náladu navzdory tomu, co se kolem vás děje. Navíc svým optimismem nakazíte druhé. Sami sebe překvapíte, kolik vtipů a veselých historek máte v zásobě. Není divu, že jste středem pozornosti v pracovním týmu i mezi přáteli.

 

Panna

Nechte se znovu okouzlit ztraceným poutem k divoké přírodě. Pokud si nemůžete dopřát celý volný den, alespoň odpoledne vyhraďte na procházku místy, kam se lidská noha moc často nevydává. Odpočinete si od ruchu města a utřídíte si chaotické myšlení.

 

Váhy

Milé Váhy, není vyloučeno, že na vás někdo šije komplot, kterým chce narušit štěstí v lásce. Uprostřed měsíce musíte dokazovat, že jste neměli žádný poměr s jistou osobou. Nepravdivé klepy by vás neměly zahnat do úzkých. Pravda je na vaší straně.

 

Štír

Konečně prohlédnete faleš jistého člověka, který se dlouhou dobu vydával za dobrého kamaráda. Rychle vzpomínáte, co všechno jste mu na sebe stačili prozradit a zda něco z toho nemůže v budoucnu použít pro vám. Naštěstí hvězdy hovoří ve váš prospěch.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU 2019!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým letošním rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Střelec

Nová známost Střelců se zdála být růžová, ale zamilované obláčky se pomalu protrhávají. Nepatříte k těm, kteří se vzdávají při prvním problému. Místo toho se vztahu pevně obujete a začnete na něm pracovat. Jen aby se stejně snažil také protějšek.

 

Kozoroh

Kozorozi mají pocit, jako by si z nich vesmír tropil legrácky. Nejste daleko od pravdy. Proto všechny problémy berte s humorem sobě vlastním a spolehněte se, že už nebudou mít dlouhého trvání. Ne nadarmo se říká, že co vás nezabije, to vás posílí.

 

Vodnář

Hlavou se vám honí spousta pikantních nápadů, jak oživit milostný život. Bohužel nenacházíte úrodnou půdu, abyste troufalé představy mohli zrealizovat. Než tlačit na pilu, raději je o pár dní odložte. Po víkendu se atmosféra ve vztahu zlomí v lepší.

 

Ryby

Od přírody patříte mezi křehká znamení, kterým může dělat problém vyjádřit city. To neplatí v první polovině června. Ani nevíte, kde v sobě taková slova berete. Milovanou osobu zaplavíte romantickým vyznáním a oživíte i lásku zatíženou stereotypem.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře