Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 11. 7. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 11.07.2019, 00:00 | 11.07.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 11. 7. 2019 podle horoskopu.

Beran

Pracovní nasazení je navzdory prázdninové atmosféře neuvěřitelně vysoké. Jste nadšení, když ze sebe můžete vydat to nejlepší. Na pracovní poradě nemáte daleko k Hujerovi a jeho švestičkám. Naštěstí vám nechybí smysl pro humor, tak zabráníte trapasu.

 

Býk

Milí Býci, pakliže hledáte partnera pro život, budete překvapeni tím, koho vám hvězdy staví do cesty. Dotyčného člověka totiž dobře znáte z dětských nebo školních let. Neřešte, co jste si řekli nebo udělali před mnoha lety. Společná káva nic nezkazí.

 

Blíženci

Při obchodních schůzkách se snažte o kompromis. Pokud budete zarputile trvat na svém, moli byste nakonec odejít s prázdnou kapsou. V domácím hospodaření se vyplatí pečlivě dokumentovat každý krok. Přijdete na to, kudy unikají zbytečné prostředky.

 

Rak

Další dekádu byste měli věnovat uspokojování svých potřeb. Je na vás, v jaké rovině doporučení hvězd pojmete. Samozřejmě se dotýká intimností, v nichž jste uvolněnější, ale pokud zvládnete postoupit na vyšší level, zažijete teprve opravdové štěstí.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Zvědavé otázky jistého blízkého člověka vás nerozhodí. Jako byste si teď věděli se vším rady. Velkým pomocníkem je nadhled a smysl pro humor. Jednáte otevřeně a nemáte zapotřebí zaplétat se do polopravd. To spoustu prekérních záležitostí zjednoduší.

 

Panna

Jupiter se vás snaží dostat do područí některého z příbuzných. Ne že by to s vámi dotyčný člen rodiny myslel špatně. Sami však nejlépe víte, co byste měli udělat, nebo co potřebujete. Názory druhých vyslechněte, ale pak se rozhodněte podle svého.

 

Váhy

Navzdory Jupiterově snaze může Venuše tropit ve finančních záležitostech neplechu. Zadělává na nesoulad v mezilidských vztazích. Zatímco si užíváte narůstající životní úroveň, okolí se s vámi nemůže měřit. Ne každý udrží nabroušený jazyk za zuby.

 

Štír

S úsměvem na tváři a srdcem na dlani jste pro své okolí hotovým pokladem. V tomto čase konečně docení, jaký přínos máte pro rodinu, firmu, ale také partnerské soužití. Jste přátelsky naladění, takže nejsou vyloučeny ani nové, ryze nevinné kontakty.

 

TAROT FINANCÍ

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Střelec

Máte dojem, že jste se svými blízkými jedno tělo i jedna duše. Chováte se, přemýšlíte, cítíte a mluvíte úplně stejně. Je to příjemná změna pro manželství a rozhádané rodinné vztahy. Duševní spřízněnost pomůže zachránit mnoho párů před rozchodem.

 

Kozoroh

Intuice Kozorohů na tom není nejlépe. Snadno se vám stane, že někomu skočíte na lep. Dejte si pozor, abyste nebyli prostořecí. Jistý známý z vás pokusí vymámit jisté tajemství. Až s odstupem času si uvědomíte, co jste způsobili. Dejte ústa na zámek.

 

Vodnář

Obezřetnost a pokora by vašemu chování neměly chybět. Můžete se nevědomky dopustit omylu, který by vás později mrzel. Důvěřujete osobě, která roznáší klepy. Raději si dejte zámek na ústa, než byste někoho ranili. Vyčítali byste si to hodně dlouho.

 

Ryby

Díky přízni vesmírných velikánů v čele se samotným Sluncem máte šanci získat zpátky něco, s čím jste se už dávno rozloučili. Není jisté, jestli jde o ztracenou lásku, kontakt na kamaráda z dětství nebo klíče od bytu. Každopádně to bude veselá zpráva.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře