Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 18. 7. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 18.07.2019, 00:00 | 18.07.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 18. 7. 2019 podle horoskopu.

Beran

Rozhodně nejste žádní bručouni, ale můžete mít problém s tím, abyste našli dostatek volného času na koníčky nebo společenské vyžití. Brání vám hlavně zaměstnání, kde se kupí úkoly za nepřítomné kolegy. Nedělejte ostatním poskoka hej nebo počkej.

 

Býk

Ve čtvrtek je těžké odhadnout, jestli zůstanete vůči podnětům z vyšších sfér neteční, nebo vás nadchnou. Zatímco jeden Býk zůstane věrný svému životnímu klidu, jiný se může pro nabízenou novinku přetrhnout. Změny jsou citelné nejvíc v pracovní sféře.

 

Blíženci

Jste ještě zábavnější než běžně a vyhledáváte cesty, jak se blýsknout ve společnosti. Bude jich víc, než si umíte představit. Nakonec si odpoledne lámete hlavu, jakému programu dát přednost. Obklopte se dlouholetými přáteli. Ti jsou zárukou kvality.

 

Rak

Dlouhodobé postavení Saturnu a Jupitera komplikuje mezilidské vztahy. Není divu, že jste ze společenských událostí zklamaní. Jako by se kolem vás vyskytovali samí arogantní a sebestřední jedinci. Vezměte tyto lidi obloukem, neztrácejte s nimi čas.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNA DNE

Zjistěte, jak vidí váš dnešní den tajemné runy!

 

Lev

Setkání s jistým člověkem vám může zachránit čistý štít a hlavně majetek. Jste přesvědčeni, že krále divočiny nemůže nikdo a nic zaskočit. Bohužel opak je pravdou. Povzbudivé setkání se však pozitivně odrazí na soukromí. Dostanete radu nad zlato.

 

Panna

Pokud se rozmýšlíte, jak naložit s úsporami, zaměřte se na atributy zvyšující vnitřní potěšení a na věci, které zdůrazňují vysokou životní úroveň. Nechte se zlákat k investování svými kamarády. Ti přesně ví, jak utrácet, aby se korunky vracely zpět.

 

Váhy

Pokud si vás někdo vyhlédl jako cíl svých Amorových šípů, musí být hodně vytrvalý. Pokukujete po úplně jiných protějšcích, a hlavně nehledáte vážnou známost. Jste jako motýl, který létá z květu na květ a nejraději by ochutnal všechny lahůdky světa.

 

Štír

Moudrý Merkur radí, abyste ve druhé polovině týdne striktně odlišovali práci a soukromý život. V opačném případě se v rodině můžete potýkat s problémy kvůli rušivému vlivu ze zaměstnání. Nemusíte se bát antické tragédie, brzy mezi vámi zavládne klid.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

Přátelský Merkur přispěchá s velkou porcí energie a štěstí do pracovního života. Pokud se před vámi otevírá příležitost služební cesty, nenechte si ji uprchnout. Představuje vzpruhu a motivaci do dalších kariérních soubojů. Práce konečně dává smysl.

 

Kozoroh

Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Kozorozi by měli zapracovat na stylu komunikace a vystupování. Nejste právě přátelsky naladění. Stačí jediný pohled, abyste od sebe odehnali milou společnost, ale pak si stěžujete, že si vás nikdo nevšímá.

 

Vodnář

Ovládněte své emoce a věřte, že zítra uvidíte nepříjemnou situaci v úplně jiném světle. Věci, které vás v soukromí dokážou rozpálit doběla, budete rázem vnímat jako maličkost. Zatímco ve čtvrtek vám schází nadhled, o víkendu se lecčemu zasmějete.

 

Ryby

Sluneční energie nabádá ke zvýšené kreativitě a podepisuje se na bystrém myšlení. Pokud v těchto dnech vyhlížíte důležitou zkoušku, nemusíte si dělat vrásky na čele. Intelekt je v bezvadné formě a navíc vám vrozené svědomí nedovolí nepřipravit se.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře