Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 1. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 01.08.2019, 00:00 | 01.08.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 1. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Na začátku srpna se stává vaší prioritou láska. Venuše vábí za zábavou, proto byste se neměli stranit společnosti. Singles jsou pro opačné pohlaví neodolatelným soustem. Každý by vás chtěl mít aspoň chvilku pro sebe. Není divu, že sebejistota stoupá.

 

Býk

Srpnová realita je pro Býky poměrně tvrdá z pohledu partnerství. Singles mají vysoké nároky a jen tak někdo se jim nezamlouvá, přitom obviňují vyšší sféry z toho, že jim v lásce nepřejí. Zkraje měsíce se nesnažte seznamovat, nedopadlo by to slavně.

 

Blíženci

Srpnová atmosféra je nasycena vášní. Na začátku měsíce nelze vyloučit okouzlení láskou na první pohled. Sympatie budou vzájemné a vývoj nové známosti má nesmírně rychlý spád. Okouzlí vás sebejistý protějšek, který v milostném životě funguje najisto.

 

Rak

Milí Raci, v první srpnové dekádě by bylo nejrozumnější vzít si dovolenou. Vlivem Merkurova aspektu jste pesimističtí a děsíte se představy, co vás ještě čeká. Máte tendenci malovat čerta na zeď a kazíte si dnešek stresem z toho, co přijde zítra.

 

TAROT OSOBNOSTI

Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev

Venuše vyhlašuje konkurz na životní lásku! Ve spolupráci s Jupiterem vytváří vynikající podmínky a nemračí se ani na dlouhodobě zadané Lvy. Srpen je zkrátka měsícem, kdy s vámi cloumají vášně a slova jako něha, porozumění a cit nejsou žádné sci-fi.

 

Panna

Milé Panny, v tomto období patříte mezi špičku ve svém oboru. Merkur se v první dekádě příznivě podepíše na logickém myšlení, což neujde klientům ani nadřízeným. Můžete se těšit na zajímavé projekty, které by vám v uplynulých měsících sotva svěřili.

 

Váhy

Do srpna vstoupíte s elánem. Jeho zdroj je naprosto jasný. Venuše podporuje bujnou fantazii a s Vahami šijí všichni čerti. Charisma z vás prýští do všech stran a je těžké mu odolat. Znáte své silné stránky a baví vás pohrávat si s opačným pohlavím.

 

Štír

Merkurův sextil podporuje pružnou mysl Štírů a otevírá zajímavé pracovní vyhlídky. Bohatě si vystačíte se svými dosavadními znalostmi a zkušenostmi. Pracujete na plné obrátky a rozhodně se nenudíte, protože musíte vyřešit úkoly i za nepřítomné kolegy.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Střelce čeká fantastický start druhé poloviny prázdnin, kdy vesmírné plénum myslí jednak na štěstí v lásce, druhak na hvězdnou kariéru. Co je vaší momentální prioritou? Venuše zajišťuje spoustu příjemných okamžiků, které vás pohladí na těle a duši.

 

Kozoroh

V první srpnové dekádě byste měli zvážit možnost letní dovolené. Merkur zatěžuje vaše myšlení, proto se vám hůř dokončují povinnosti. Dostáváte se do časového presu, takže jenom stěží uniknete stresu. Snažte se neplýtvat energií na zbytečné detaily.

 

Vodnář

Venuše je tentokrát všetečná a přináší vztahy, na které byste se neměli upínat. Pokud se smíříte s románkem na jednu noc, klidně se seznamujte dál. V opačném případě si na novou známost počkejte do poslední dekády. Čtvrteční objev by vás zklamal.

 

Ryby

Zatímco červenec patřil lásce, začátek druhé poloviny prázdnin stáčí pozornost ke kariéře. Merkur spolu s Neptunem vybrousí intuici, díky níž vám neunikne žádná příležitost k zisku. Na peníze máte čich, takže můžete působit trochu jako zlatokopové.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře