Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 8. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 8
aktualizováno 08.08.2019, 00:00 | 08.08.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 8. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Pečlivě zvažujte investice a snažte se je vidět z delšího časového horizontu. Do budoucna by vám svědčil umírněnější styl hospodaření. Sice se vám teď ekonomicky daří, ale nemusíte všechno rozfofrovat během chvíle. Nikdy nevíte, co přijde za pár dní.

 

Býk

Platonicky zamilovaní Býci ztratí iluze o vytouženém protějšku. Udělá nebo řekne něco, čím si u vás definitivně podřízne větev. Jestliže jste čerstvě zadaní, nedělejte unáhlené závěry z první hádky. Aktuální klima nepřeje rozmachu nových známostí.

 

Blíženci

Kněžka lásky stále pracujete ve vašich službách. Svého idola můžete lapit do sítí na neuvěřitelný smysl pro humor a všestrannost. Jste skutečně partner do nepohody. To ocení i Blíženci v letitém vztahu. Manžel či manželka si vás nemohou vynachválit.

 

Rak

Atmosféra v rodinném kruhu je stále napjatá, proto se nevyplatí pouštět do větších diskusí. Máte sice nejčistší zájmy, ovšem realita nabere úplně jiný směr. Každý si prosazuje svou a o případném kompromisu nemůže být po celou první dekádu žádná řeč.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA SRPEN!

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní! 

 

Lev

Nebojte se odvážných nápadů! Ať se týkají možného rozjezdu vlastního podnikání, žádosti o ruku nebo případného stěhování, nechte je svobodně se rozlétnout. Okolí vás sice považuje za snílky, ale brzy jim vytřete zrak, když své touhy zrealizujete.

 

Panna

Nadřízení jsou z vašeho pracovního nasazení nadšení a rozhodnou se ho ocenit. Na co si dejte pozor, to je závist. Někdo z blízkého okolí vám štěstí nepřeje a mohl by se snažit vymluvit vám současné plány. Jediné, čemu důvěřujte, je vlastní instinkt.

 

Váhy

Nároky nadřízených jsou nejvíce stresujícím prvkem celého pracovního dne. Nemáte páku, abyste proti němu dokázali bojovat ani jeho požadavky splnit. Nezbývá, než se obrnit trpělivostí a počkat na další týden. Tehdy napěťová konstelace konečně pomine.

 

Štír

Asertivní jednání je na pracovním poli nejúčinnějším pomocníkem. Výsledky mluví ve váš prospěch, takže se na vás nic nepříjemného nemůže sesunout. Ukažte svému protivníkovi morální nadvládu a nesnižujte se na jeho úroveň. Vyhnete se zbytečné hádce.

 

RODINNÝ TAROT

Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

Nadřízený je nadšený z vašich nápadů a dá vám prostor, abyste je zrealizovali. Kolegové mohou projevovat nedůvěru vůči inovacím, ale jejich nedůvěra vás nenahlodá. Netajíte se s tím, že o svých plánech nepochybujete, navíc jste zatím bezchybní.

 

Kozoroh

Do soboty se pokuste fungovat v omezeném režimu, kdy se nebudete přepínat hlavně psychicky. Najděte si čas na oblíbené činnosti, obklopte se veselou společností, nebo naopak vyrazte do přírody objímat stromy. Potřebujete obnovit ztracenou rovnováhu.

 

Vodnář

Pohybujete se ve společnosti, ve které si budoucího partnera těžko vyberete. Máte vyšší cíle, bohužel se vám nedaří potkat ideálního adepta či adeptku. Tváře, kolem nichž se v pátek vyskytujete, vás rozčilují afektovaným chováním a svou povýšeností.

 

Ryby

Ryby věří tomu, že každá cesta má své východisko. Neexistují pro vás žádné slepé uličky ani bludiště. V zaměstnání se perete o svůj úspěch do posledního dechu, také finanční sféra si vyžádá velkou pozornost. Merkurův trigon vás intuitivně povede.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře